پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۸ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
برنامه تولید روزانه ۴۰۰۰ رینگ خودرو در لامرد
۱۲:۴۸ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
اجاره خودرو
اولین پرواز لامرد-کویت هفته آینده انجام می شود؛

برنامه تولید روزانه ۴۰۰۰ رینگ خودرو در لامرد

پرشین خودرو: مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: به زودی شاهد کلنگ زنی یک واحد تولید رینگ خودرو در این منطقه ویژه برای تولید روزانه چهار هزار رینگ خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، فریدون فدایی دولت، با اعلام این خبر، افزود: کارخانه تولید رینگ های آلومینیومی با سرمایه گذاری داخلی و مشارکت دو شرکت سالکو و آلومینیوم جنوب تا پایان سال جاری کلنگ زنی می شود.


وی از برنامه ۱۸ ماهه این شرکت برای آغاز تولید رینگ در منطقه ویژه اقتصادی لامرد خبر داد و اظهار داشت: کارخانه تولید رینگ در محل کارخانه آلومینیوم جنوب ایجاد خواهد شد تا بتواند آلومینیوم را بصورت مذاب در اختیار گیرد.

 

فریدون فدایی دولت


فدایی دولت از مذاکره سرمایه گذار این کارخانه با خودروسازان و امضای تفاهم نامه برای تولید رینگ مورد نیاز شرکتهای خودروسازی خبر داد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد در ادامه متذکر شد: پس از انجام اولین پرواز لامرد-قطر در روز گذشته، از هفته آینده شاهد پروازهای لامرد-کویت از این منطقه ویژه خواهیم بود.

به گفته وی، همچنین با استقرار اتاق بازرگانی ایران و قطر در منطقه، قرار است هم شاهد طرح توسعه فرودگاه بین المللی لامرد و هم ایجاد پایانه انتقال محصولات خشکبار و تره بار به کشور قطر باشیم.

فدایی دولت همچنین به پهلوگیری کشتی ۲۷ هزار تنی در یک ماه آینده در بندر پارسیان خبر داد و تصریح کرد: با پهلوگیری این کشتی و حضور معاون اول رئیس جمهوری، شاهد افتتاح رسمی بندر پارسیان به ظرفیت ۴۰ میلیون تن در تخلیه و بارگیری خواهیم بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!