یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۶ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
تشکیل کارگروه رفع مشکلات حمل ونقل ریلی
۱۵:۲۶ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
اجاره خودرو

تشکیل کارگروه رفع مشکلات حمل ونقل ریلی

پرشین خودرو: اعضای کمیسیون حمل‌ونقل و لجستیک اتاق ایران در دیدار با مدیرعامل و معاونان راه‌آهن در خواست ایجاد کارگروه ویژه رسیدگی به فعالان بخش خصوصی حمل و نقل ریلی را مطرح کردند.

به گزارش پرشین خودرو، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، حمید عزت‌آبادی پور رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و لجستیک اتاق ایران به همراه اعضا کارگروه ریلی این کمیسیون، روز گذشته با مدیرعامل و معاونان راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار مقرر شد برای تقویت روابط دو جانبه، کارگروه ویژه‌ای شکل بگیرد تا درخواست‌های فعالان بخش خصوصی در جلسات منظم این کارگروه مشترک، مطرح و پیگیری شود.

 

حمل و نقل ریلی


سعید رسولی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن نیز در این دیدار پس از شنیدن مهم‌ترین دغدغه‌ها و نقطه‌نظرات فعالان بخش خصوصی در حوزه لجستیک، گفت: راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران تمام امکانات خود را جهت ارائه خدمات مطلوب به اعضای اتاق ایران و فعالان اقتصادی بسیج خواهد کرد.


وی پیشنهاد داد: برای تقویت روابط دو جانبه، کارگروه ویژه‌ای شکل بگیرد تا درخواست‌های فعالان بخش خصوصی در جلسات منظم این کارگروه مشترک، مطرح و پیگیری شود.

در این نشست همچنین مقرر شد پس از تشکیل کارگروه مشترک، اهداف همکاری‌های دو جانبه تعریف، تبیین و اجرایی شود.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!