دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۷ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
ویروس کرونا روند تولید خودرو رنو را مختل کرد
۱۵:۵۷ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
اجاره خودرو

ویروس کرونا روند تولید خودرو رنو را مختل کرد

پرشین خودرو: شرکت خودروسازی رنو فرانسه به تازگی اعلام کرده است که کارخانه آن در کره جنوبی تحت تاثیر اختلال در زنجیره تامین قطعات در چین به طور موقت به تعویق خواهد افتاد.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس گزارشی که در رویترز آمده است، شرکت خودروسازی رنو فرانسه به تازگی از توقف موقت تولید خودرو این کارخانه در شهر بوسان کره جنوبی خبر داده است که تحت تاثیر اختلال در زنجیره تامین و تولید قطعات خودرو در چین به علت شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا در چین رخ داده است.


در این گزارش، گفته می‌شود که کارخانه رنو در شهر بوسان کره جنوبی به مدت چهار روز از تاریخ ۱۱ فوریه سال جاری میلادی به طور موقت متوقف خواهد شد تا کارخانه های چینی بتوانند قطعات موردنیاز کارخانه ها و شرکت های داخلی و خارجی را تولید و تامین کنند.

 

رنو

 

ویروس کرونا در یک ماه گذشته تاکنون جان بالغ بر ۷۰۰ نفر را در چین و نواحی شرق آسیا گرفته و تاکنون بیش از ۳۵ هزار نفر در سراسر جهان به آن مبتلا شده اند.

پیشتر نیز بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران فعال در صنعت خودروسازی برآورد و اعلام کرده بودند که تولید خودرو در جهان به شدت تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا قرار خواهد گرفت و به عبارتی دیگر، از آنجایی که چین یکی از بزرگترین و مهم ترین قطب های خودروسازی در جهان به شمار می رود، قادر خواهد بود این صنعت را به شدت فلج کند.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!