چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۰ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
فاز اول پایانه مترو آزادگان سال 99 افتتاح می‌شود
۱۴:۳۰ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
اجاره خودرو

فاز اول پایانه مترو آزادگان سال 99 افتتاح می‌شود

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت مترو تهران از اتمام فاز اول پایانه مترو آزادگان در سال 99 خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران درباره پایانه آزادگان اظهارداشت: راه‌اندازی این پایانه با سرمایه‌ای معادل ۷۰۰ میلیارد تومان و با انتخاب نهایی پیمانکار در دستور کار قرار دارد یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت مترو برای تسهیل کاهش سرفاصله حرکت قطارها در این خط است.


وی با اشاره به اینکه راه اندازی پایانه آزادگان مانور قطار های موجود برای چینش در خط را تسهیل کرده و سرعت می‌بخشد، عنوان کرد: علاوه بر این، پایانه‌ها محلی برای انجام بازرسی‌ها و تعمیرات احتمالی است لذا می‌توان گفت راه اندازی آنها امکان نگهداری از قطارها را فراهم کرده و از استهلاک زودتر از موعد آن ها جلوگیری می کند و همچنین شرایط واگن‌های حمل مسافر را بهبود بخشد.

 

مترو آزادگان


امام با اشاره به این که پایانه آزادگان در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار ساخته می‌شود گفت: امیدواریم فاز اول این پروژه تا سال آینده به بهره برداری برسد.

مدیرعامل شرکت مترو در پایان با اشاره به اینکه بهره برداری کامل از این پروژه تا 2 سال دیگر امکان پذیر است، خاطرنشان کرد: فاز اول شامل پارکینگ و محل سرویس قطار ها است. لذا در فاز اول امکان تعمیرات جزیی فراهم و شرایط کاهش سرفاصله قطارها تسهیل می‌شود. برای فاز دوم تجهیزات تعمیرگاهی و نیز تعمیرگاه تامین می‌شود تا در این صورت امکان تعمیرات سنگین و بلند مدت نیز فراهم شود.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!