یكشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۷ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
کامیون بنز داخلی تبدیل به کشنده می شود + تصاویر
۱۲:۰۷ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
اجاره خودرو
/اختصاصی/

کامیون بنز داخلی تبدیل به کشنده می شود + تصاویر

پرشین خودرو: ایران خودرودیزل در نظر دارد تا کامیون بنز را در نسخه کشنده به بازار خودروهای کار و تجاری عرضه کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، تحریم های صنعت خودرو در حوزه خودروهای کار و تجاری تاثیر منفی زیادی داشته است تا جایی که طرح هایی مثل نوسازی ناوگان حمل و نقل و جایگزینی خودروهای فرسوده را کاملا به محاق برده است.

این تحریم ها موجب شده است تا فعالان صنعتی این بخش با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنند و آمار تولید در برخی از شرکت ها به صفر رسیده است.

 فرسودگی ناوگان خودروهای حمل و نقل در کشور از یک سو موجب افزایش قیمت حمل و نقل بار برای اصناف مختلف شده و از سوی دیگر هزینه تعمیر و نگهداری را برای رانندگان و مالکان خودروهای سنگین افزایش داده است.

حال در این شرایط، ایران خودرودیزل گویا تصمیم دارد تا با اعمال تغییراتی در یکی از قدیمی ترین خودروهای این شرکت، سر و سامانی به وضعیت تولید این شرکت بدهد.

 در خلال بازدید وزیر راه و شهرسازی از محصولات ایران خودرودیزل در حاشیه مراسم تحویل خودروی آتش نشانی ویژه فرودگاه در محل این شرکت یک دستگاه کامیون بنز قرار داشت که در توضیحات مدیرعامل ایران خودرو برای وزیر راه، مشخص شد ایران خودرودیزل در نظر دارد تا کامیون قدیمی بنز را با نام بنز 2630 به عنوان کشنده به بازار خودروهای سنگین عرضه کند.

بنز کشنده نسبت به مدل کامیون خود در ظاهر تغییرات چندانی نداشته است.

یکی از تغییرات ظاهری در این نسخه اضافه کردن یک گارد محافظ بر روی سپر جلوی کشنده و افزودن پروژکتور است که حداقل مشکل عبور از روی خودروهای مقابل در تصادف را از بین می برد. مشکلی که به دلیل فاصله زیاد سپر تا زمین موجب شده بود این کامیون به راحتی از روی خودروهایی مثل پراید عبور کند.

از مشخصات فنی این خودرو، اطلاعی در دست نیست.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
نادر
vote
۱
vote
۱۳۹۹/۰۱/۱۵
بخدا خجالت داره ماشینی که پنجاه سال پیش از رده خارج شده میخاد تغیر بده تریلی کنه با اضاف کردن دو تا چراغ
!
!
!