یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۸ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
آماده باش امداد خودرو کرمان موتور با طرح امداد فجر 98 +جزئیات
۱۵:۵۸ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

آماده باش امداد خودرو کرمان موتور با طرح امداد فجر 98 +جزئیات

پرشین خودرو: معاون امداد خودرو شرکت کرمان موتور با تشکر از مشتریان محصولات این خودروسازی بابت مشارکت در طرح هوای پاک طی ماه گذشته، با توجه به پیش‌بینی افزایش تعداد مسافرت‌های استانی به مناسبت تعطیلات پایان هفته جاری از اجرای طرح آماده باش پایگاه های امدادی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، طرح امداد فجر 98 با هدف خدمات رسانی امداد و پوشش دهی جاده های برون شهری در سراسر کشور به ویژه در استان‌های با حجم مسافرت بالا از تاریخ 22 الی 25 بهمن ماه 1398 برگزار خواهد شد.


با توجه به اهمیت رعایت نکات ایمنی و انجام سرویس های دوره‌ای پیش از سفر، معاون امداد خودرو شرکت کرمان موتور گفت: مشتریان محصولات کرمان موتور می توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز در سطح کشور از سلامت وضعیت خودرو خود اطمینان حاصل نمایند.

 محمدرضا محمودی افزود: مشتریان ما با شماره گیری 42724-021 می توانند از خدمات 24 ساعته امداد خودرو در سراسر کشور استفاده نمایند. پاسخگویی و مشاوره های فنی در خصوص نحوه کارکرد عملگرها و تجهیزات محصولات کرمان موتور از مهمترین خدمات قابل ارائه مرکز تماس امداد خودرو می باشد. همچنین به منظور جلب رضایت مشتریان، تعرفه های امداد خودرو کرمان موتور طی سال جاری افزایش نیافته است.

در پایان محمودی به مشتریان محصولات کرمان موتور توصیه کرد: از اطمینان به امدادهای متفرقه و افراد سودجو خودداری نمایید چرا این خودروبرها علاوه بر حمل خودروها به شیوه های نادرست و غیراصولی و دریافت هزینه‌های نامتعارف، آنها را به تعمیرگاه های ناشناس و متفرقه معرفی می كنند كه اغلب نارضایتی امدادخواهان را در پی دارد.

وی تصریح کرد: کارشناسان مرکز تماس امداد خوردو کرمان موتور از زمان تماس تا پذیرش خودرو در نمایندگی های مجاز آخرین وضعیت خودرو را پیگیری و با امداد خواه در تماس می باشند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!