جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۷ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
هوشمند سازی باشگاه ورزشی، روشی نوین جهت مدیریت شهریه و تردد
۱۴:۲۷ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
اجاره خودرو

هوشمند سازی باشگاه ورزشی، روشی نوین جهت مدیریت شهریه و تردد

پرشین خودرو: گسترش استفاده از فناوری های بروز و پیشرفته در یکایک فعالیت های انسان و تمایل نوع بشریت برای حرکت بسمت پیشرفته ترین فناوری‌ها و همچنین لزوم افزایش دانش برای شناخت و نحوه استفاده از فناوری‌های جدید، امری انکار ناپذیر در زندگی امروزه انسان است.

به گزارش پرشین خودرو، هوشمند سازی باشگاه ورزشی اولویتی بالا را در بین صاحبان باشگاه‌های ورزشی دارد اما ما در اینجا با بسط دادن چرایی و اهمیت هوشمندسازی باشگاه ورزشی، این موضوع را گسترش می‌دهیم و در مورد برخی سیستم‌های هوشمندسازی باشگاه ورزشی صحبت می‌کنیم و همچنین سوالات زیر را به شما پاسخ می‌دهیم :

لزوم استفاده از سیستم‌های اتوماسیون باشگاهی؟
بهترین نرم افزار هوشمندسازی باشگاه ورزشی چیست؟
چرا برای هوشمند سازی به نرم افزار اتوماسیون باشگاهی نیاز داریم؟
سیستم کارآمد قفل کمد باشگاه ورزشی
گیت تردد باشگاه ورزشی
دستگاه های حضور و غیاب باشگاه

گسترش استفاده از فناوری های بروز و پیشرفته در یکایک فعالیت های انسان و تمایل نوع بشریت برای حرکت بسمت پیشرفته ترین فناوری‌ها و همچنین لزوم افزایش دانش برای شناخت و نحوه استفاده از فناوری‌های جدید، امری انکار ناپذیر در زندگی امروزه انسان است.

امروزه، ورزش و باشگاه های ورزشی، قسمت مهمی از زندگی شخصی یا حرفه ای افراد را تشکیل می دهد، همچنین استفاده از باشگاه های ورزشی بعنوان یک جایگاه ورزشی تفریحاتی، جایگاه ویژه ای را در بین نوجوانان، جوانان و میان سالان پیدا کرده، لذا اطلاع از سیستم های هوشمندسازی باشگاه ورزشی، می تواند مدیریت این جایگاه های تفریحی ورزشی را برای مالکان این باشگاه ها ساده تر کند.

اما اجازه دهید برای آشنایی شما با برخی از این سیستم‌ها به سادگی پاسخ چند سوال را به شما بدهیم:


لزوم استفاده از سیستم های اتوماسیون باشگاهی؟

مدیریت ساده تر و احترام به حقوق مشتریان از دلایل اصلی استفاده از سیستم اتوماسیون باشگاهی است. فرض کنید مدیر باشگاه بدنسازی در حال ارائه برنامه به یکی از مشتریان است، در این حالت چندین نفر ممکن است به باشگاه ورود یا خروج داشته باشند، وجود چنین سیستم هائی برای مدیریت باشگاه حتی در زمانی که مدیران باشگاه نیز حضور ندارند جهت حفظ مدیریت بصورت سیستماتیک لازم است. روشهای پیشین مدیریت باشگاه بصورت سنتی دیگر پاسخگوی مدیریت باشگاه ها نبوده و عملاً با افزایش تعداد مشتریان، سطح رضایتمندی کاهش می یابد لذا مهمترین اصل رضایتمندی مشتری توسط یک سیستم اتوماسیون باشگاهی مناسب فراهم می شود.

بهترین نرم افزار هوشمندسازی باشگاه ورزشی چیست؟

نرم افزارهای گوناگونی جهت هوشمندسازی باشگاه های ورزشی موجود هستند اما اگر به دنبال مجموعه نرم افزار اتوماسیون هوشمندسازی با کاربری و مدیریت ساده و البته حرفه ای هستید، نرم افزار اتوماسیون باشگاهی و استخری تندیس را به شما پیشنهاد میکنیم. این نرم افزار توسط مجموعه ای باتجربه از ورزشکاران و نیروهای متخصص فناوری اطلاعات گردآوری شده و با مدیریت ساده، پکیجی کامل از نرم افزارها و سخت افزارهای لازم را برای مجموعه های ورزشی فراهم آورده است.

چرا برای هوشمندسازی به نرم افزار اتوماسیون باشگاهی نیاز داریم؟

از آنجائی که پکیج اتوماسیون باشگاهی و استخری تندیس، شامل نرم افزار و سخت افزارهای مورد نیاز می باشد، لذا برای مدیریت سخت افزارهای هوشمندسازی باشگاه ورزشی، به نرم افزارهائی نیاز است که بتوانند این دستگاه ها را کنترل و مدیریت نمایند. نرم افزارهای اتوماسیون باشگاهی تندیس، امکانات پیشرفته ای را برای مدیریت هرچه هوشمندتر باشگاه ها در اختیار صاحبان و مدیران باشگاه های ورزشی میگذارد. امور مدیریتی همانند مدیریت هوشمند رختکن باشگاه، کنترل شهریه و جلسات، گزارش عملکرد مجموعه ورزشی و امور مربوط به مربیان.

سیستم کارآمد قفل کمد باشگاه ورزشی؟

رختکن استخرها، مجموعه های ورزشی نظیر باشگاه های بدنسازی و حتی رختکن کارخانه جات نیاز به سیستم قفل هوشمند کارآمدی دارند که شرکت ایمن تردد تندیس، امکانات فوق را به کارآمدترین حالت ممکن طراحی کرده است.

سامانه قفل کمد باشگاه ورزشی تندیس، شامل نرم افزار و سخت افزارهای مورد نیاز می باشد که هر مجموعه ورزشی می تواند بنا به نیاز خود از دستگاه های ارتباطی گوناگون در این زمینه استفاده نماید. لازم به ذکر است که در سیستم قفل باشگاه تندیس، بین نرم افزار کنترل شهریه باشگاه، گیت (درب) تردد، سیستم کمددهی هوشمند، نرم افزار کنترل مرکزی رختکن و قفل های الکترونیکی کمد، ارتباط مستقیم یا آنلاین برقرار می گردد و به آن قفل آنلاین گفته می شود.

گیت تردد یکی دیگر از مهمترین امکانات و ابزار آلات مکانیکی است که در هوشمندسازی باشگاه ورزشی تاثیر بسیاری دارد. ورود و کنترل تردد افراد به مجموعه های ورزشی و حتی برخی از اداره ها به عهده گیت تردد (عبور و مرور) می باشد. گیت های تردد انواع مختلفی دارند که معمولترین نوع آنها گیت خورشیدی و گیت شیشه ای می باشد که کاربردهای خاص خود را دارند و یکی از دستگاه های مهم در زمینه هوشمندسازی باشگاه های ورزشی به شمار می رود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!