چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۶ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
 مدیر ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو منصوب شد
۱۶:۳۶ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

مدیر ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو منصوب شد

پرشین خودرو: در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، محمدرضا انواری به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این گروه صنعتی منصوب شد.

به گزارش پرشین خودرو، در حکم فرشاد مقیمی آمده است:

انتظاردارم با بهره گیری از توان و قابلیت های منابع كارشناسی و تخصصی موجود و كارآمد طرح ریزی و برنامه ریزی مدیریت فوق به نحوی ساماندهی شود كه سیاست های ارتباطات عمومی در تعامل با كاركنان و كلیه ذینفعان و همفكری با سازمان ها و نهاد های تخصصی و استفاده بهینه از ظرفیت تمامی رسانه ها به منظور انعكاس رخدادها و اقدامات انجام شده و تقویت فعالیت های اثر گذار درجهت ارتقای جایگاه و تصویر بیرونی گروه صنعتی ایران خودرو به نحوی اثر بخش محقق شود.

محمدرضا انواری دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان آلمانی، کارشناسی ارشد و دکترای علوم ارتباطات، استاد و پژوهشگر، از مدیران باسابقه صنعت خودرو در حوزه رسانه و ارتباطات است.

ریاست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، دبیر شورای اطلاع رسانی وزارت صمت، ریاست شورای سیاست‌گذاری تبلیغات و اطلاع‌رسانی صنایع و معادن، ریاست اداره اطلاع‌رسانی ایران خودرو، دبیر شورای سیاست‌گذاری نشریات ایران خودرو، ریاست اداره ارتباط با رسانه‌های حوزه هنری، عضویت در شورای سردبیری و سردبیر نشریات از سوابق حرفه‌ای وی به شمار می‌رود.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت در دوران ریاست انواری با راه اندازی پویش پاسخگویی و اقدامات گسترده رسانه ای برای پوشش رویدادهای صنعت معدن و تجارت به خصوص در حوزه رونق تولید به عنوان یکی از چهاردستگاه برگزیده در میان وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی کشور معرفی شد.

انواری مدرس دروس جامعه شناسی سازمانی، مبانی جامعه شناسی، افکار عمومی، نظریه‌های ارتباطات و رسانه‌شناسی در دانشگاه آزاد تهران مرکز، دانشکده خبرو دانشگاه علمی کاربردی است.

وی همچنین مدرس و مترجم زبان آلمانی است.انواری پژوهشگر مطالعات اجتماعی است و در طرح های پژوهشی مختلف سازمان ها در تصویر ذهنی افکار عمومی به عنوان پژوهشگر فعالیت داشته است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!