پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۶ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
شهرداری به «بیدود» برای تبلیغات محیطی مجوز داد
۱۱:۵۶ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
اجاره خودرو

شهرداری به «بیدود» برای تبلیغات محیطی مجوز داد

پرشین خودرو: سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در شرایط جدید فعالیت شرکت «بیدود»، درآمد تبلیغات محیطی ایستگاه‌های دوچرخه از آن بیدود می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، یوسف حجت ، درباره نحوه تعامل شهرداری با شرکت «بیدود» برای بازگشت مجدد دوچرخه‌ها به سطح شهر، اظهار کرد: طی توافق صورت گرفته به شرکت بیدود اجازه دادیم در ایستگاه‌هایی که متعلق به دوچرخه‌های این شرکت است، تبلیغات انجام دهند و از درآمد این محل هزینه‌های خود را جبران کنند.

وی با اشاره به اینکه هیچگونه کمک مالی از سوی شهرداری به شرکت بیدود صورت نگرفته است، ادامه داد: از آنجایی که تبلیغات محیطی در اختیار شهرداری است و بدون مجوز شهرداری نمی‌توان تبلیغاتی در سطح شهر انجام داد، قراردادی برای این امر بین شهرداری و شرکت بیدود منعقد شده است.

 

دوچرخه بیدود

 

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد: شهرداری شرایط دیگری برای فعالیت مجدد آنها تعیین نکرده اما آنها تغییراتی در شرایط جذب کاربران خود ایجاد کرده‌اند. بر این اساس مبلغ 159 هزار تومانی که دوره قبل به عنوان ودیعه و 30 هزار تومان به عنوان بیمه از مشترکین خود دریافت می‌کردند به 49 هزار تومان کاهش داده‌اند و آن را به عنوان «حق عضویت» دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه طبیعی است که مبلغی که به عنوان حق عضویت دریافت می‌شود حتی در صورت انصراف کاربر از استفاده از دوچرخه‌های این شرکت، عودت داده نمی‌شود، افزود: هزینه بیمه مشترکین نیز در مبلغ 49 هزار تومان حق عضویت گنجانده شده است.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!