پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۰۳ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
آموزش شهروندان در کارگاه‌های کمپین موتورسوارخوب
۱۶:۰۳ | ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
اجاره خودرو

آموزش شهروندان در کارگاه‌های کمپین موتورسوارخوب

مدیرکل امور آموزش‌های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: ۵ هزار شهروند تهرانی در کارگاه‌های کمپین موتورسوار خوب مشارکت داشتند.

به گزارش پرشین خودرو، مجتبی دانشور با اعلام این خبر تصریح کرد: فاز میدانی و آموزشی کمپین موتورسوار خوب به همت معاونت اجتماعی و همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در ۴ منطقه ۱۰، ۱۴، ۱۵و ۱۸ طی ۵ هفته گذشته با برگزاری کارگاه‌های آموزشی دنبال شده است.

وی افزود: مخاطب کارگاه‌های آموزشی دانش‌آموزان، زنان خانه دار، عموم شهروندان، کودکان، مربیان مهدکودک‌ها و دانش آموزان موتورسوار هستند که در واقع به آن‌ها آموزش داده می‌شود تا نکات ایمنی لازم را به اطرافیان خود از قبیل پدر و یا برادر که راکب موتور هستند، یادآوری کنند.

 

موتورسواران


دانشور خاطر نشان کرد: استفاده از کلاه ایمنی، عدم ورود به خط ویژه، پیاده‌راه، تونل نکات آموزشی این کلاس‌ها هستند و کودکان آموزش دیده پس از این دوره برچسب‌هایی را روی کلاه یا موتور راکبانی که قوانین را رعایت می کنند، می چسبانند و آنها را به عنوان موتورسوار خوب به جامعه معرفی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد که طی پنج هفته گذشته ۱۱۴ کلاس آموزشی برای جامعه هدف موتورسواران برگزار و 5 هزار و۲۲۱ نفر در این کلاس ها شرکت کرده‌اند.

مدیرکل امور آموزش‌های شهروندی گفت: با توجه به اینکه بسیاری از موتورسوارها از موتور به عنوان وسیله امرار معاش استفاده می‌کنند، موتورسواران قانون‌مدار با عنوان موتورسوار قهرمان خانواده معرفی می‌شوند.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!