شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۲ | ۱۳۹۱/۰۳/۲۴
نمایش رانا سفارشی و پژو 206 تیونیگ در شیراز
۰۹:۲۲ | ۱۳۹۱/۰۳/۲۴
اجاره خودرو

نمایش رانا سفارشی و پژو 206 تیونیگ در شیراز

پرشین خودرو: شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو(آپکو) به منظور کسب سهم مناسب از بازار خودروهای سفارشی، تعداد نمایندگی های خود در سال جاری را گسترش می دهد.

به گزارش «پرشین خودرو»، محسن پوسعیدی مدیرعامل آپکو با اعلام ابن خبر در حاشیه نمایشگاه خودرو شیراز گفت: در حال حاضر آپکو 66 نمایندگی مجاز دارد که این تعداد در پایان سال جاری به 150 نمایندگی افرایش خواهد یافت.

وی با اشاره به برنامه افزایش 65 درصدی درآمد آپکو در سال 91 نسبت به سال گذشته اظهار داشت: برای توسعه سهم خود در بازار خودروهای سفارشی با پنج محصول در نمایشگاه شیراز حضور فعال داریم.

پور سعیدی، مهمترین محصولات عرضه شده در نمایشگاه شیراز را خودرو رانا سفارشی و پژو 206 تیونیگ اعلام و اضافه کرد: تاکنون بیش از 120 نفر برای خرید خودرو پژو 206 تیوینگ ثبت نام کرده اند.

به گفته وی، در سال جاری، 50 هزار بسته سفارشی آپکو عرضه می شود.

براساس این گزارش، آپکو در غرفه‌ای به مساحت حدود 100 متر مربع اقدام به عرضه بیش از 30 نمونه قطعات و تجهیزات سفارشی نظیر کروز کنترل، رهیاب، آینه تاشو، پاور ویندوز، پخش دی وی دی، دوربین دنده عقب، کیت موبایل هندزفری ،سانروف، دزدگیر،سامانه افزایش قدرت موتور خودرو،آینه برقی و ... کرده است.

همچنین رانا محصول جدید ایران خودرو برای اولین بار بصورت آپشن شده در این نمایشگاه به معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است. بر روی این خودروی گیلاسی رنگ قطعاتی مثل سانروف، تودوزی چرم، رینگ اسپرت و قطعات دکوراتیو نصب شده است.

یازدهمین نمایشگاه خودرو فارس از 23 تا 26 خردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های شیراز برپاست.

این نمایشگاه برای بازدید عموم از 23 تا 26 خردادماه ماه در محل نمایشگاههای بین المللی شیراز برقرار است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
شیراز
نظر بینندگان
!
!
!