سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۱ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
پایش روزانه سلامت کارکنان در ایران خودرو
۱۱:۳۱ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
اجاره خودرو
مقابله باشیوع بیماری کرونا با جدیت دنبال می شود:

پایش روزانه سلامت کارکنان در ایران خودرو

پرشین خودرو: با اجرای مصوبات کمیته بحران ایران خودرو و با اتخاذ راهکارهای پیشگیرانه، تاکنون موفق شده ایم زمینه مصونیت بیش از ۲۰هزار نیروی این خودروساز را فراهم کنیم.

به گزارش پرشین خودرو، مهرداد رامتین‌نیا، رئیس اداره پیشگیری در مدیریت پیشگیری، درمان و رفاه ایران‌خودرو با بیان این‌که مجموعه ایران‌خودرو با مدیریت صحیح منابع انسانی توانسته واکنش مناسبی به بحران کرونا داشته باشد افزود: هم‌زمان با شیوع این ویروس در چین، كمیته بحران بیماری های واگیر برای پیش‌بینی‌های لازم ایجاد شد تا تصمیمات به موقع اتخاذ و اجرا شود.

وی ادامه داد: با اجرای تصمیمات کمیته بحران و با حمایت‌ها و تاکید مدیرعامل گروه، اقلام مورد نیاز برای هریک از کارکنان تهیه شد و در اختیار آنان قرار گرفت.

رامتین‌نیا اظهار كرد: هماهنگی های لازم با شركت های تابعه گروه صنعتی ایران خودرو در این خصوص هم صورت گرفت تا تصمیمات به صورت یکپارچه و موثر در سطح گروه به اجرا گذاشته شود.

 رییس اداره پیشگیری مدیریت پیشگیری، درمان و رفاه ایران خودرو همچنین خاطرنشان كرد: پیامک هایی با محتوای آموزشی و یا ارایه گزارش از وضعیت موجود شرکت و اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته به صورت مستمر به تمامی کارکنان ارسال می‌شود. آموزش کارکنان به صورت متون چاپی و یا ارسال از طریق مبادی ارتباط الکترونیک نیز به صورت روزانه صورت می‌گیرد.

وی گفت: برنامه سنجش دمای بدن کارکنان نیز روزانه در مبادی ورودی صورت می‌گیرد و نتایج آن نیز به صورت پیامک به کارکنان اعلام می‌شود و خوشبختانه همکاری بسیار خوبی از سوی کارکنان صورت می‌گیرد.

رامتین‌نیا در همین حال به این موضوع اشاره كرد كه همه معاونت‌ها و بخش های ایران خودرو نهایت تلاش خود را در اجرای تصمیمات كمیته بحران برای مقابله با شیوع کرونا به‌کار بسته اند.

وی همچنین تعامل ایران خودرو با وزارت بهداشت را بسیار مطلوب و مفید ارزیابی كرد و گفت: نمایندگان این وزارت‌خانه از نزدیك روند برنامه های پیشگیرانه ایران خودرو را مورد پایش و نظارت قرار داده اند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!