پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
برای شماره‌گذاری خودرو به تهران مراجعه نکنید!
۱۱:۳۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:

برای شماره‌گذاری خودرو به تهران مراجعه نکنید!

پرشین خودرو: رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور گفت: خودروی شهروندانی که مراکز شماره گذاری پلاک در استان هایشان به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا تعطیل شده در هیچ استان دیگری پلاک نمی شود.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور با اشاره به تعطیلی مراکز شماره گذاری برخی از استان‌ها به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: برابر تصمیم ستاد پدافند غیرعامل زیستی استان‌های با آلودگی بالا، مراکز تعویض پلاک این استان‌ها تعطیل می‌گردند. اما برخی از شهروندان بدون توجه به هشدارها، برای دریافت خدمات به تهران یا استان‌های مجاور مراجعه می‌نمایند.

 

شماره گذاری پلاک


سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه این موضوع منجر به انتشار گسترده ویروس کرونا خواهد شد از عموم مردم تقاضا کرد در صورت تعطیلی مراکز تعویض پلاک استان برای انجام خدمات تعویض پلاک به سایر استان‌ها مراجعه نکنند.


وی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است هموطنان در استان‌هایی که مراکز شماره گذاری آنها تعطیل گردیده تا زمان رفع خطر شیوع ویروس تأمل نموده و تاکید می‌گردد به تمام استان‌ها ابلاغ گردیده در صورت مراجعه شهروندان سایر استان‌ها، مراکز تعویض پلاک از ارائه خدمات به شهروندان سایر استان‌ها قویاً خودداری نمایند و یقیناً هیچ گونه خدمتی در سایر استان‌ها به این دسته از مراجعین که از استان‌های با شیوع بالا مراجعه می‌نمایند ارائه نخواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!