چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۳
بازار اینترنتی مگایدک راه اندازی شد
۱۰:۱۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

بازار اینترنتی مگایدک راه اندازی شد

پرشین خودرو: بازار آنلاین و فروشگاه اینترنتی قطعات یدکی و لوازم جانبی خودرو که شامل مجموعه ای غنی از ارایه دهندگان خدمات، تولیدکنندگان و تامین کنندگان قطعات ولوازم مورد نیاز خودرو است، با عنوان مگایدک به بهره برداری رسید.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی مگا، فروشگاه " مگایدک (www.megayadak.ir) " بستری را برای خرید اینترنتی قطعات یدکی و یا سفارش دریافت خدمات در بسترهای آنلاین فراهم می آورد.

در این سامانه آنلاین، فروشگاه های قطعات یدکی، فروشگاه های لوازم مصرفی خودرو و آپشن و تعمیرگاه ها، ارائه دهندگان کالا و خدمات اصلی به خریداران نهایی خواهند بود.


خدمات ارائه شده در«مگایدک» با ارایه اطلاعات متنوع، جامع و کاربردی در حوزه خودرو و مقایسه و پیشنهاد کالاهای مناسب عرضه شده، خریدی ساده و ارزان را برای کاربر به ارمغان می آورد.

 

مگایدکبا توجه به رشد روز افزون استفاده از بسترهای اینترنتی در ایران، استفاده از فناوری اطلاعات وارتباطات در فروش آنلاین قطعه و لوازم خودرو می‌تواند در زمینه عرضه مناسب قطعات، خارج شدن قطعات بی کیفیت از چرخه مصرف، اطمینان بخشی بیشتر به خریداران در زمینه سلامت و امنیت خودرو وهمچنین انجام خریدمناسب نقشی بسیار جدی ایفا کند.

هدف اصلی از راه اندازی "سامانه مگایدک" که آن را نسبت به سایر فروشگاه‌های آنلاین فروش لوازم یدکی و تجهیزات جانبی متمایز می کند، فراهم آوردن امکان خرید قطعات با کیفیت و ارائه قطعات اصلی با قیمت ارزان و امکان پیگیری و بهره مندی از گارانتی، در بازار قطعات یدکی، مصرفی و آپشن خودرو است.

علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات سامانه مگایدک می توانند به آدرس www.megayadak.ir مراجعه کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!