پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۴ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۳
تخفیف ویژه قطعات و اکسسوری «مینی» و «ب ام و» با ارسال رایگان تا پایان اسفند
۱۴:۴۴ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تخفیف ویژه قطعات و اکسسوری «مینی» و «ب ام و» با ارسال رایگان تا پایان اسفند

پرشین خودرو: ارائه تخفیف ویژه قطعات و اکسسوری با ارسال رایگان تا پایان اسفند به مناسبت آغاز به کار فروشگاه ۵۰۲ پرشیاخودرو شروع شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، پرشیا خودرو که فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ب.ام.و و مینی را بر عهده دارد در ادامه روند توسعه کسب و کار خود، با افتتاح نمایندگی ۵۰۲ در خیابان امیرکبیر تهران، گام دیگری در تامین قطعات یدکی اصلی محصولات خود برداشته است. افتتاح این فروشگاه، بخشی از استراتژی توسعه خدمات پرشیا خودرو در بعد کمی و کیفی است تا از این طریق مالکین محصولات ب.ام.و و مینی بتوانند با اطمینان بیشتری لذت راندن این خودرو‌ها را تجربه کنند. افتتاح دومین نمایندگی فروش قطعات یدکی در قلب تجاری این صنف در تهران نیز گام دیگری در همین راستا است تا از این طریق نیاز بازار به قطعات یدکی اصلی محصولات ب.ام.و و مینی برطرف شود.

 پرشیاخودرو به مناسبت آغاز به کار فروشگاه ۵۰۲ در زمینه عرضه قطعات، شرایط فروش ویژه ای را برای قطعات و اکسسوری خودرو در نظر گرفته است. در حال حاضر مشتریان می توانند تا پایان اسفند ماه سال ۹۸ از تخفیف های زیر در هنگام خرید بهره مند شوند. علاوه بر این ارسال قطعات به تمامی مناطق تهران نیز به صورت رایگان انجام خواهد شد.

لیست تخفیف ها:

باطری ۱۲%
رینگ ۲۰%
قطعات ۲۵%
لاستیک ۳۰%
مکمل سوخت ۳۰%
کف پایی ۵۰%
زاپاس و متعلقات ۶۰%

برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با فروشگاه ۵۰۲ واقع در تهران، خیابان امیرکبیر، مرکز تجاری سپهر، واحد G36 با شماره تلفن های ۰۲۱۳۶۹۰۰۴۳۳ و ۰۲۱۳۶۹۰۰۴۲۷ تماس حاصل فرمایید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!