چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
یک سوم بودجه ۹۹ شهرداری به حمل‌و‌نقل اختصاص می‌یابد
۱۵:۵۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
اجاره خودرو

یک سوم بودجه ۹۹ شهرداری به حمل‌و‌نقل اختصاص می‌یابد

پرشین خودرو: رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران به تشریح بودجه ۹۹ شهرداری تهران پرداخت.

به گزارش پرشین خودرو، مجید فراهانی درباره بودجه ۹۹ شهرداری تهران گفت: بودجه ۹۹ شهرداری تهران مشتمل بر مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌ها به تصویب رسید و برای تائید هیئت تطبیق ارسال می‌شود و امیدواریم در یک هفته آینده بودجه را دریافت کنیم تا سه شنبه هفته آینده جلسه علنی شورای شهر برگزار شود.


او افزود: شورای شهر تهران تا آخرین روز رسمی کاری در سال ۹۸ فعالیت می‌کند.


فراهانی خاطر نشان کرد: از بودجه ۳۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی مصوب شورا یک سوم به حمل و نقل و ترافیک و عمران اختصاص دارد.

 

مجید فراهانی


او بیان کرد: در مجموع ۱۱ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به بودجه حمل و نقل و ترافیک اختصاص دارد که رشد ۲ هزار میلیاردی داشته ایم و بیشترین رشد با توجه به مطالبه مردم در رابطه با کاهش آلودگی هوا و تسریع در حمل و نقل عمومی برای این حوزه در نظر گرفته شده است.


عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه چند اتفاق جدید در بودجه ۹۹ شهرداری تهران رخ داده است، گفت: قرار دادن ۲ هزار میلیارد تومان برای پروژه‌های محلی در نظر گرفته شده که از اتفاق‌های جدید بوده است. ۳۵۴ محله در سطح شهر تهران داریم و بناست با مشورت و پیگیری شورایاران منتخب پروژه‌های کوچک مقیاس محلی تصویب شود و در این رابطه ۲ هزار میلیارد تومان از بودجه شهر تهران برای سال ۹۹ به مطالبات مردم در سطح محلات اختصاص دارد.


رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران با اشاره به بودجه سرمایه ا افزود: در بودجه ۹۹ بخش مجزایی برای بودجه سرمایه‌ای داشتیم و نزدیک ۵ هزار میلیارد تومان به دیون گذشته شهرداری تهران اختصاص داده شده است. همانگونه که می‌دانید دیون گذشته شهرداری تهران به اشخاص حقیقی و حقوقی و بانک‌ها پرداخت نشده است.


فراهانی در پایان گفت: همچنین کاهش تعداد نیروی انسانی شهرداری تهران برای تشویق بازخریدی بود که ۷۵۰ میلیارد تومان برای این امر در نظر گرفته شد تا شهر تهران را ارزان‌تر با خدمات بهتر اداره کنیم.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!