پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۷ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
تسهیلات شهرداری برای ساکنان محدوده‌ ترافیکی
۱۲:۴۷ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/ خبر خوش برای ساکنان مناطق طرح ترافیک؛

تسهیلات شهرداری برای ساکنان محدوده‌ ترافیکی

پرشین خودرو: مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران، جزییات تسهیلات جدید شهرداری تهران را برای تردد ساکنان محدوده طرح‌های ترافیکی اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، عمار سعیدیان فر با بیان اینکه در سال‌های اخیر و به دنبال اجرای طرح جدید ترافیک، تسهیلاتی برای ساکنان محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا (زوج و فرد سابق) در نظر گرفته شد، گفت: ساکنان با اجرای طرح جدید از تخفیف ۵۰ درصدی در هزینه طرح ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا بهره مند می‌شوند.


مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با بیان اینکه امسال تغییراتی در تسهیلات ارایه شده به ساکنان محدوده‌های ترافیکی داشته ایم، تصریح کرد: در سال جاری، یک بار خروج قبل از ساعت ۸:۳۰ و یک‌بار ورود بعد از ساعت ۱۷ نیز برای ساکنان رایگان بود و این در حالی است که برابر تصویب شورای اسلامی شهر، ساکنان محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا در سال ۹۹ می‌توانند یکبار خروج قبل از ساعت ۹ و یکبار ورود بعد از ساعت ۱۶ به صورت رایگان داشته باشند.

 

طرح ترافیک


سعیدیان فر گفت: البته ساکنان محدوده دوم «کنترل آلودگی هوا» یا همان زوج یا فرد سابق دقت کنند که فقط برای عوارض همان محدوده دوم از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردارند و چنانچه وارد محدوده طرح ترافیک شوند تخفیف ۵۰ درصدی شامل حالشان نخواهد بود.


مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: ساکنان محدوده‌های ترافیکی که مالک هستند باید نسبت پرداخت عوارض نوسازی، پسماند، خودرو و بدهی عوارض طرح ترافیک خود اقدام کنند که در صورت پرداخت دیگر نیاز به مراجعه و ارایه مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ندارند. این در حالیست که آن دسته از ساکنان محدوده‌های ترافیکی که مستاجر بوده و زمان اجاره نامه یشان رو به اتمام است باید قرارداد تمدید شده خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارایه کنند.


سعیدیان فر تصریح کرد:باید توجه داشت که رزرو طرح ترافیک از سال آینده برای همه شهروندان اعم از محدوده طرح یا غیر از محدوده طرح الزامی است.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!