جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۱۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
امضای تفاهم نامه بین مرکز موتور ایران خودرو و پخش فرآورده های نفتی
۱۳:۱۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

امضای تفاهم نامه بین مرکز موتور ایران خودرو و پخش فرآورده های نفتی

پرشین خودرو: مركز طراحی و تولید موتور ایران خودرو(ایپكو) با امضای تفاهم نامه‌ای با بخش پژوهش شركت ملی پخش فرآوردهای نفتی ایران، توانمندی‌ها و تجارب خود در زمینه فن‌آوری‌های نوین سوخت و آلاینده‌های زیست محیطی را در اختیار این شركت قرار می‌دهد.

به گزارش پرشین خودرو، مسعود علی‌زاده مدیر پژوهش و فن‌آوری‌های شركت ایپكو در این‌باره گفت: براساس این تفاهم‌نامه، همكاری‌های مشتركی در زمینه طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فن‌آوری بین این دو شركت در دستور كار قرا ر می‌گیرد.


وی اظهار کرد: تقویت و توسعه همکاری‌ با هدف دسترسی و به‌کارگیری دانش فنی و فن‌آوری روزآمد در اجرای طرح‌های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه­‌ای، کاربردی، مشاوره‌ای و آموزشی در موضوعات مرتبط با نیازهای شرکت از اهداف این تفاهم‌نامه است.

 

موتور خودرو


مدیر پژوهش و فن‌آوری‌های ایپكو افزود:‌ استفاده از تجارت ایپكو در خصوص سوخت سی.ان.جی و خدمات تجهیزات آزمایشگاهی این شركت از سوی شركت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از دیگر زمینه‌های همكاری است.


به گفته وی برگزاری دوره‌ها و كارگاه‌های آموزشی ، مسایل مربوط به كاهش آلایندگی زیست محیطی و همكاری در مورد پایان‌نامه‌های تحصیلات تكمیلی دانشجویان در رشته‌های مرتبط با انواع سوخت دراین تفاهم‌نامه مورد تاكید طرفین قرار گرفته است.


مدیر پژوهش و فن‌آوری‌های ایپكو در عین حال از همكاری مشترك در زمینه چاپ مقاله و كتاب بین دو شركت خبر داد و افزود: شناسایی نیازهای این دو شركت در زمینه‌های پژوهشی نیز در این تفاهم نامه مدنظر قرار گرفته است.
علی‌زاده ابراز امیدواری كرد: این تفاهم‌نامه در زمینه سبد سوخت و تنوع سبد سوختی و كاهش آلاینده‌ها دستاوردهای مفیدی داشته باشد

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!