چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۰۴:۴۰ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
 زوج و فرد به تعویض پلاک خودروها رسید!
۰۴:۴۰ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
با هدف کاهش و کنترل شیوع ویروس کرونا؛

زوج و فرد به تعویض پلاک خودروها رسید!

پرشین خودرو: در روزهای زوج فقط به وسایل نقلیه پلاک زوج و روزهای فرد صرفا به وسایل نقلیه با پلاک فرد خدمات ارائه خواهد شد

به گزارش پرشین خودرو به نقل از عصرایران، رئیس مرکز شماره شماره گذاری پلیس راهور ناجا گفت: تمهیدات بهداشتی و پیشگیرانه ای توسط پلیس راهور ناجا برای کاهش ازدحام جمعیت و کاهش احتمالی انتشار ویروس کرونا در مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک سراسر کشور ابلاغ شده است

سرهنگ علی محمدی خاطر نشان کرد: در ماه های پایانی سال خصوصا اسفندماه هرسال خریدوفروش و نقل و انتقال خودرو در کشور افزایش چشمگیری دارد و این افزایس باعث حضور و ازدحام بیشتر شهروندان در مراکز تعویض پلاک می شود بنابراین تمهیدات بهداشتی و پیشگیرانه ای توسط پلیس راهور ناجا برای کاهش ازدحام جمعیت و کاهش احتمالی انتشار ویروس کرونا در مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک سراسر کشور ابلاغ شده است که برخی از آنها به شرح ذیل می باشد:

 
۱- از روز سه شنبه ۲۰اسفند ماه تعویض پلاک و خدمات شماره گذاری در روزهای زوج فقط به وسایل نقلیه پلاک زوج و روزهای فرد صرفا به وسایل نقلیه با پلاک فرد ارائه خواهد شد. لذا از شهروندان تقاضا داریم در غیر از روزهای مذکور به مراکز تعویض پلاک مراجعه نکنند.


۲- درب مراکز تعویض پلاک تا پایان سال جاری از ساعت ۰۷۰۰ تا ۱۸۰۰ باز بوده و خدمات ارائه می نمایند. لذا شهروندان می توانند با مدیریت زمان حضور در مراکز تعویض پلاک در صبح و بعدازظهر با ازدحام و زمان کمتری خدمات دریافت نمایند.


۳- تمهیدات بهداشتی لازم همانند ضدعفونی مراکز بصورت روزانه و استفاده از ماسک و دستکش و محلول ضدعفونی کننده توسط کارکنان شاغل در مراکز انجام می پذیرد.


۴- به عموم هم وطنان نیز توصیه می کنیم در صورتی که ضرورتی برای نقل و انتقال خودرو در سال جاری ندارند، حتی الامکان به سال آینده موکول نمایند و در صورت حضور در مراکز فاصله لازم با سایر شهروندان را رعایت نمایند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!