شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۰ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
هوندا جایزه ویژه مؤسسه ایمنی را گرفت
۱۱:۱۰ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
اجاره خودرو

هوندا جایزه ویژه مؤسسه ایمنی را گرفت

پرشین خودرو: هوندای سی آر-وی هیبریدی مدل 2020 با این كه بنزین را فقط بو می كشد [مصرف بنزین بسیار ناچیزی دارد] در ایمنی كم نگذاشته است و به همین خاطر جایزه ویژه مؤسسه ایمنی بزرگراه را دریافت كرده است.

به گزارش پرشین خودرو، هوندا هم به دنبال به دست آوردن دل مشتریان و هم جایزه مؤسسات ناظر است و امسال هم این خودروساز ژاپنی به مهمات مؤسسه ایمنی هم مجهز شده است تا هنگام فروش به داشتن حمایت این مؤسسه ببالد. رقیب بسیار سرسختی هم داشت و هیبریدی راوفور تویوتا را در این مسابقه در آینه خود می دید.


دریافت جایزه از مؤسسه بیمه ایمنی بزرگراه به این معنی است كه سی آر-وی هیبریدی هوندا موفق شده است كه معیارهای به روزآوری شده و پرچالش تر این مؤسسه را رعایت كند و شایسته دریافت این جایزه باشد. برای دریافت جایزه «Top Safety Pick» یك خودرو باید در 6 تست تصادف امتیاز بالایی داشته باشد، در محافظت در برابر تصادف از رو به رو بالاترین امتیاز را بگیرد (هم برخورد خودرو با خودرو و خودرو با پیاده) و در بخش چراغ های جلو امتیاز خوب یا قابل قبول داشته باشد.

 

هوندا

 

مهمترین تغییری كه امسال در روزآمدی معیارهای این مؤسسه به وجود آمده، سخت گیرانه تر شدن امتیاز قبولی در تست تصادف با پیاده از پهلو و تست همپوشانی overlap test است، تا پیش از این دریافت امتیاز قابل قبول كافی بود اما حالا دیگر امتیاز كمتر از خوب برای دریافت جایزه كافی نیست. برای دریافت Top Safety Pick Plus معیارها از این هم سخت گیرانه تر است.هوندای سی آر-وی در تمامی معیارها بالاتر از خوب بوده و فقط در چراغ جلو امتیاز قابل قبول گرفته است. این خودرو در تمامی قطعات تزئینات استاندارد است و نوع Touring هوندا حتی می تواند امتیاز خوب حتی در بخش چراغ های جلو به دست بیاورد. مدل های ارزان تر سی آر-وی امتیاز پایینی در بخش چراغ جلو به دست می آورند.

البته این نكته را نباید دور از ذهن داشت كه دریافت جایزه در یك مدل از خودرو ممكن است ایمنی كاذب در مالكان خودرو ایجاد كند.

قیمت هوندای سی آر-وی هیبریدی از 28,870 دلار شروع می شود. كمی كمتر از راوفور هیبریدی تویوتا. پیمایش متوسط هوندا 38 مایل به ازای هر بار شارژ و راوفور 40.

منبع: سایپا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!