جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۵ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
مرسدس بنز  AMG GT R  کوپه رام نشدنی آلمانی!
۱۱:۴۵ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
اجاره خودرو

مرسدس بنز AMG GT R کوپه رام نشدنی آلمانی!

پرشین خودرو: پیشرانه AMG GT R صدای فوق العاده جذابی بویژه در دورهای بالای موتور دارد که در این زمینه هم یکی از بهترین اسپرت های بازار است.

به گزارش پرشین خودرو، وقتی درباره بهترین آنهم در مجموعه مرسدس بنز صحبت می کنیم قطعا اشاره به یک یا حتی چند محصول کار بسیار دشواری است! اینجا کلاس تولید و سطح کیفیت آنچنان بالا است که جداسازی تعدادی خودرو از باقی حقیقتا دشوار و حتی غیر ممکن به نظر می رسد.


اما به هر ترتیب زمانیکه مشتری در جستجوی خاص ترین ها در کاتالوگ مرسدس بنز باشد قطعا یکی از گزینه هایی که مدنظر قرار خواهد داد AMG GT R است. مدل 2020 این محصول همان ویژگی های اصلی را همراه خود دارد که می شود آنها را در ظاهر بسیار تهاجمی، ساختار کوپه، موتور قدرتمند و استفاده از کد رنگ های خاص خلاصه کرد.اخیرا تصاویری از مدل 2020 آ ام گ جی تی آر در رنگ طلایی با مکمل مشکی منتشر شده است.

مرسدس بنز

مرسدس بنز

 


از منظر ابعاد؛ این خودرو 4564 میلیمتر در طول، 2075 میلیمتر در عرض و 1285 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز برابر با 2629 میلیمتر است. وزن خالص خودرو نیز برابر با 1630 کیلوگرم است.

در این محصول از پیشرانه 4 لیتری 8 سیلندر توربودوقلو با 577 اسب بخار خروجی و گشتاور 516 پوندفوت استفاده شده است. در آزمایش ها، مرسدس طی 3.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت رسیده است.

پیشرانه AMG GT R صدای فوق العاده جذابی بویژه در دورهای بالای موتور دارد که در این زمینه هم یکی از بهترین اسپرت های بازار است.

مجموعه موتور با جعبه دنده دوکلاچه 7 سرعته اتوماتیک هماهنگ شده است.

بیشینه سرعت این مرسدس محور عقب برابر با 318 کیلومتر برساعت است. آمار مصرف سوخت نیز برای هر 100 کیلومتر در شهر برابر با 15.6 لیتر، در بزرگراه 11.7 لیتر و در حالت ترکیبی 13.8 لیتر است.

سیستم ترمز در تمامی چرخ ها دیسکی است. رینگ ها در محور جلو 19 اینچی و در محور عقب 20 اینچی انتخاب شده اند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مرسدس بنزمرسدس
نظر بینندگان
!
!
!