پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
رئیس جدید انجمن صنعت تایر انتخاب شد + جزئیات
۱۳:۳۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

رئیس جدید انجمن صنعت تایر انتخاب شد + جزئیات

پرشین خودرو: انجمن صنفی صنعت تایر در آخرین جلسه هیئت مدیره خود در تاریخ هفدهم اسفندماه جاری سیدمصطفی میرسعید قاضی، نماینده گروه صنعتی بارز را به ریاست انجمن برگزید.

به گزارش پرشین خودرو، در حالی که صنعت تایر با چالشها و مشکلات عدیدهای مواجه است، بار دیگر سکان هدایت انجمن صنفی صنعت تایر ایران به نمایندگی گروه صنعتی بارز، بزرگترین تولیدکننده تایر کشور واگذار شد تا بر تکیه بر تجارب گذشته استفاده از ظرفیت های قانونی، همدلی و پیگیری جمعی اعضای انجمن خواسته های صنفی در مسیر درست هدایت و مشکلات پیش رو صنعت تایر به حداقل ممکن برسد.

این گزارش حاکی است؛ در طی یکسال گذشته علیرغم تلاشهای صورت گرفته در انجمن مشکلات عدیدهای در تامین مواد و تخصیص ارز با صدور مجوز واردات بیرویه تایر با ارز 42 هزار ریالی و کاهش تعرفه واردات، صنعت تایر ایران با چالشهای جدی مواجه شده بود و در سال پیش رو نیز با ریسکها و معضلاتی روبرو خواهد بود.

 

میرسعیدبر این اساس انتخاب نماینده بزرگترین تولیدکننده تایر کشور نقطه عطفی برای صنف تایرساز است تا با بهره مندی از دانش و تجارب گروه صنعتی بارز معضلات و مشکلات پیشروی صنعت تایر کشور اندکی کاهش یابد.

سیدمصطفی میرسعید قاضی، فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان و یکی ازمتخصصان سرآمد حوزه صنعت تایر است که در 30 سال گذشته در سمتهای مدیر انتقال تکنولوژی، مدیر کارخانه، قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی بارز و مدیرعامل شرکت بارز کردستان در گروه صنعتی بارز فعالیت داشته است.

پیش از این محمدرضا گنجی، و پیشتر نیز عباس عباسی ابیانه نماینده گروه صنعتی بارز رئیس انجمن صنعت تایر ایران بودهاند.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!