پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
در مراجعه به جایگاه‌ها باک خودر‌و خود را پر کنید!
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
اجاره خودرو

در مراجعه به جایگاه‌ها باک خودر‌و خود را پر کنید!

پرشین خودرو: با توجه به شیوع ویروس کرونا از مردم خواست در مراجعه به جایگاه‌ها باک خودر‌های خود را پر کنند تا از مراجعه مکرر به جایگاه‌های سوخت جلوگیری شود.

به گزارش پرشین خودرو، ابراهیم بعاجی با بیان این که بخشنامه اخیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مبنی بر انجام فرآیند سوختگیری توسط اپراتور‌های جایگاه‌ها قابل اجرا نیست گفت: از آن جا که نیروی انسانی حاضر در جایگاه‌ها کم است و هر چهار نازل توسط یک اپراتور مدیریت می‌شود بنابراین امکان سوختگیری همزمان چهار نازل توسط یک کارگر عملا امکان پذیر نیست و این امر موجب اتلاف وقت مردم می‌شود.

 

پمپ بنزین


عضو هیئت مدیره کانون جایگاه داران کشور با بیان این که انجام فرآیند سوختگیری توسط اپراتور‌های جایگاه‌ها نیازمند اضافه کردن نیروی انسانی جدید است گفت: از آنجا که به دلیل شیوع بیماری کرونا فروش جایگاه‌ها تا ۵۰ درصد کاهش یافته و این مساله صاحبان جایگاه‌ها را در تامین هزینه‌های جاری و حقوق کارگران ناتوان ساخته است امکان اضافه کردن نیروی انسانی جدید در چنین شرایطی وجود ندارد.


بعاجی افزود: پیشنهاد ما این است که دولت و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی دستکش و مواد ضدعفونی را در اختیار جایگاه‌ها قرار دهد تا مردم با رعایت اصول بهداشتی خود اقدام به سوختگیری کنند.


بعاجی گفت: با این کار هم مشکل کمبود نیروی انسانی در جایگاه‌ها حل خواهد شد و هم از شیوع بیماری کرونا جلوگیری خواهد شد.


عضو هیئت مدیره کانون جایگاه داران کشور همچنین از مردم خواست دستکش‌های مصرفی خود را پس از انجام فرآیند سوختگیری در سطل‌های تعبیه شده قرار دهند و آن را در محوطه جایگاه‌ها رها نکنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!