شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
5000 اتوبوس به افشانه ضدعفونی کننده تجهیز شد
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران:

5000 اتوبوس به افشانه ضدعفونی کننده تجهیز شد

پرشین خودرو: پنج هزار دستگاه اتوبوس ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به افشانه‌ های دستی حاوی مواد ضد عفونی کننده تجهیز شده است.

به گزارش پرشین خودرو، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، با اعلام این خبر و با بیان اینکه حفظ سلامت رانندگان اتوبوسرانی و شهروندان دو اولویت اصلی شرکت واحد است، گفت: اعتقاد داریم اگر همکاران ما که مسئولیت رانندگی اتوبوس در کلان‌شهر تهران را به عهده دارند، از سلامت کامل برخوردار باشند، در آن صورت می‌توانند به شکل شایسته به شهروندان خدمت کنند.

وی با اشاره به اینکه به هر دستگاه اتوبوس اعم از خصوصی و عمومی، یک افشانه دستی حاوی مواد ضد عفونی کننده تحویل داده‌ایم تا رانندگان برای حفاظت فردی، آنها را مورد استفاده قرار دهند، اظهار کرد: اتوبوس‌هایی که تا کنون به این افشانه‌ها مجهز نشده‌اند، ظرف دو سه روز آینده به این امکان تجهیز خواهند شد.

ترفع تاکید کرد: این افشانه‌ها در صورت مصرف، بلافاصله مجدداً شارژ می‌شوند تا رانندگان آنها را برای محافظت شخصی خود و در موارد ضروری مورد استفاده قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: البته این امکان، ارتباطی به برنامه منظم ضد عفونی کردن ناوگان اتوبوسرانی که بر اساس آن، ۵ هزار دستگاه اتوبوس تهران هر روز حداقل چهار نوبت ضد عفونی می‌شوند، ندارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!