شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۰ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
 سوء استفاده از خودروهای با پلاک مازندران
۱۳:۳۰ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
اجاره خودرو

سوء استفاده از خودروهای با پلاک مازندران

پرشین خودرو: در حالی که به دلیل شرایط حاکم به لحاظ بهداشتی و سلامتی سفر به ویژه به استان‌های شمالی کشور با محدودیت مواجه شده است، برخی فرصت طلبان سودجو دست به کار شده و اقدام به درج آگهی فروش خودرو با پلاک مازندران با قیمت های بسیار غیرواقی کرده‌اند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، در شرایطی که برای جلوگیری از شیوع ویوروس کرونا و دیگر شرایط، تردد و سفر به شهرهای شمالی کشور، با ممنوعیت و محدودیت روبرو شده است، برخی سودجویان که نه تنها به فکر سلامت جامعه و هموطنان خود نیستند، در شرایطی که ورود ماشین با پلاک غیربومی‌ به جاده‌های منتهی به مازندران، گیلان و برخی استان‌های کشور ممنوع و با محدودیت روبرو شده است، خودروهای پلاک مازندران را با نرخ های بسیار بالاتر از قیمت واقعی در سایت‌های فروش اینترنتی قرار داده‌ اند.

 بالاخره این روزهای سخت و بحرانی تمام خواهند شد اما رو سیاهی آن برای عده‌ای خواهد ماند که نه تنها به بهبود شراط کمک نکرده، همچون همیشه به دنبال ماهی گیری از آب گل آلود و سواستفاده از شرایط موجود هستند.

این در حالی است که قیمت صفر این خودرو که تولید سال ۱۳۹۸ نیز است، ۷۴ میلیون تومان است اما کرونا و ممنوعیت سفر به شهرهای شمالی، قیمت آن را به حدود دوبرابر رسانده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!