شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۴:۳۸ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
 تمهیدات شهرداری تهران برای محدودیت احتمالی فعالیت حمل و نقل عمومی
۰۴:۳۸ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
اجاره خودرو
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مطرح کرد:

تمهیدات شهرداری تهران برای محدودیت احتمالی فعالیت حمل و نقل عمومی

پرشین خودرو: سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آمادگی شهرداری درصورت ابلاغ محدودیت یا توقف فعالیت های اتوبوسرانی، مترو و تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، یوسف حجت درباره اقدام ستاد کل نیروهای مسلح در 24 ساعت آینده مبنی بر خلوت کردن خیابانها و مراکز عمومی، اظهار کرد: شنیده‌هایی در این زمینه وجود دارد ولی تاکنون چیزی به شهرداری ابلاغ نشده است. در عین حال این آمادگی در شهرداری وجود دارد که اگر تصمیمی در حوزه حمل و نقل عمومی اخذ شد به آن عمل کند.

وی ادامه داد: ممکن است مبنای تصمیمی که اخذ می‌شود توقف فعالیت مترو و اتوبوسرانی یا محدود کردن حرکت قطارها و اتوبوس‌ها باشد اما در تاکسیرانی نمی‌توان فعالیت تاکسی‌ها را به دلیل امور ضروری شهروندان متوقف کرد.

 سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد: ممکن است در حوزه تاکسیرانی از سوار کردن 4 مسافر در خودرو جلوگیری شود تا به منظور حفظ سلامت شهروندان فاصله بین مسافران در خودرو کاهش یابد.

سردار سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پایان نخستین جلسه قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) اعلام کرد: کمیته انتظامی-امنیتی ما به همراه وزارت کشور واستانداران روال خلوت کردن جاده‌ها، خیابان‌ها، فروشگاه‌ها و مراکز عمومی را با تصمیم ملی که اتخاذشده طی 24 ساعت آینده انجام می‌دهند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!