پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۱۱ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
افتتاح خط تولید ماسک در مهركام‌پارس
۱۸:۱۱ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

افتتاح خط تولید ماسک در مهركام‌پارس

پرشین خودرو: در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و كمك به شبكه سلامت كشور در مبارزه با شیوع ویروس كرونا، خط تولید روزانه 10 هزار ماسك تنفسی بهداشتی در شركت مهركام پارس راه‌اندازی شد.

به گزارش پرشین خودرو، در مراسم راه اندازی خط تولید ماسك بهداشتی در شركت مهركام پارس از شرکت‌های زیر مجموعه ایران خودرو، آقامحمدی عضو تشخیص مصلحت نظام، صادقی نیاركی سرپرست معاونت صنایع وزارت صمت، فرشاد مقیمی مدیرعامل و وفادار نایب رئیس هیات مدیره ایران‌خودرو حضور داشتند.

به دنبال اعلام نیاز كمبود ماسك در مبارزه با شیوع ویروس كرونا، شركت ایران خودرو در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، یكی از خطوط تولید شركت مهركام پارس از شركت های زیرمجموعه خود را كه در تولید تجهیزات پلیمری فعال است، برای تولید ماسك بهداشتی تجهیز كردت روزانه 10 هزار ماسك تولید و به شبكه سلامت كشور برای مبارزه با كرونا تخصیص دهد.

 آقامحمدی عضو تشخصیص مصلحت نظام در حاشیه افتتاح این خط تولید اقدامات پیش گیرانه ایران خودرو در مقابله با ویروس كرونا در راستای ارتقای سلامت كارگران را ستود و گفت: امروز مردم باید مراقب باشند که در معرض این ویروس قرار نگیرد اما آنها که وظیفه اداره کشور و خدمات دهی دارند وضع شان فرق می کند و باید با حفظ شرایط بهداشت فردی و اجتماعی به وظایف خود مشغول باشند.

عادل پیرمحمدی مدیرعامل ساپکو نیز گفت:‌ در کنار تلاش برای رونق خودروسازی، باتوجه به نیاز کشور به ماسک و اقلام بهداشتی، اگر پارچه مورد نیاز تامین شود می توانیم گان مورد نیاز کادر پزشکی و درمانی را هم تولید و تامین کنیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!