جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۳ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
ون مسافرتی باکسر، اتاق 10 متری همه کاره!
۱۴:۵۳ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
اجاره خودرو

ون مسافرتی باکسر، اتاق 10 متری همه کاره!

پرشین خودرو: در بخش پیشرانه این محصول از موتور بلو اچ دی آی 165 پژو استفاده شده که گشتاوری معادل 273 پوندفوت دارد و با یک جعبه دنده 6 سرعته دستی هماهنگ شده است.

به گزارش پرشین خودرو، در گروه محصولات مفهومی خود یک گزینه جالب برای علاقه مندان به ماجراجویی و سفر دارد که ورود آن به فاز تولید انبوه می تواند رقیب قدرتمندی را به بازار ون های مسافرتی معرفی کند.


همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ مفهومی باکسر 4x4 ظاهر جذابی به عنوان یک ون دارد. گرافیک متفاوت چراغ های اصلی جلو، بامپر(سپر) عضلانی، گریل(جلوپنجره) با عناصر کرومی و چراغ های ال ایی دیی 4 تایی در قسمت بالای شیشه جلو مجموعه خاصی را شکل داده است.

 

ون مسافرتی

ون مسافرتی

 

در بخش پیشرانه این محصول از موتور بلو اچ دی آی 165 پژو استفاده شده که گشتاوری معادل 273 پوندفوت دارد و با یک جعبه دنده 6 سرعته دستی هماهنگ شده است. این خودرو همچنین مجهز به سامانه 4 چرخ محرک است که قابلیت کنترل از کنسول جلو را دارد و بنا به تشخیص راننده در وضعیت فعال قرار خواهد گرفت.


ارتفاع کلی باکسر 30 میلیمتر در قسمت جلو و 50 میلیمتر در قسمت عقب افزایش یافته است. مساحت فضای داخل کابین خودرو برابر با 10 متر مربع است که شامل فضای نشیمن، حمام، آشپزخانه و بخش خواب می شود. در ساخت جزئیات کابین از پلاستیک بازیافتی استفاده شده است.


همراه این محصول مفهومی یک قایق کانو و یک دوچرخه الکتریکی پژو eM02 FS پاورتیوب نیز ارائه می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!