پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۸ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
فعالیت ناوگان اتوبوسرانی پایتخت ادامه دارد
۱۱:۵۸ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
اجاره خودرو

فعالیت ناوگان اتوبوسرانی پایتخت ادامه دارد

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، گفت: هرچند تعداد مسافران اتوبوس کاهش داشته اما تعداد اتوبوس‌ها را کاهش نداده‌ایم.

به گزارش پرشین خودرو، محمود ترفع افزود: خدمات شرکت واحد در هفته پایانی اسفند با انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مورد تک تک اتوبوس‌هایی که مبادرت به جابه‌جایی مسافران می‌کنند، کماکان استمرار دارد.


وی در مورد سرفاصله حرکت اتوبوس‌ها گفت: هر چند مسافران اتوبوس تا ۶۰ درصد کاهش داشته است اما به منظور حفظ سلامت شهروندان و بدون تغییر در سرفاصله، متناسب با تقاضای موجود، خطوط تقویت می‌شوند و عموماً اتوبوس‌ها شلوغ نیستند و صرفاً ممکن است در تعداد معدودی از خطوط و در ساعات محدودی از ساعات روز، شاهد تعداد بیشتر مسافران در خطوط باشیم.

 

اتوبوس


ترفع با اشاره به اینکه طی روزهای اخیر با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، به نظر می‌رسد حضور مردم در سطح شهر بیشتر شده باشد، ضمن اینکه از شهروندان درخواست کرد جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند، اظهار کرد: هنوز انتخاب اول بسیاری از مردم تهران اتوبوس است و از این رو، تلاش کرده‌ایم برنامه زمان‌بندی خطوط اتوبوسرانی را تغییر ندهیم تا اختلالی در جابه‌جایی مردم صورت نگرفته و شاهد ازدحام مسافر در اتوبوس‌ها نباشیم.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!