شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
گارانتی خودروهای سایپا، یک ماه یا 2000کیلومتر تمدید شد
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
اجاره خودرو
مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا:

گارانتی خودروهای سایپا، یک ماه یا 2000کیلومتر تمدید شد

پرشین خودرو: مدیرعامل سایپایدک گفت: به منظور کاهش مراجعه مشتریان گروه سایپا به نمایندگی‌ها و با هدف کاهش تردد در سطح شهرها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، گارانتی خودروهایی که در فروردین 99 به پایان می‌رسد به مدت یک ماه یا دو هزار کیلومتر تمدید می شود.

به گزارش پرشین خودرو، سیدفخرالدین حیدری منش، با اشاره به مسوولیت‌های اجتماعی سایپا در جلوگیری از انجام ترددهای غیر ضروری در شرایط بحران کرونا، گفت: به منظور رفاه حال مشتریان گروه خودروسازی سایپا و کاهش ترددهای درون شهری، خودروهایی که گارانتی آنها در فروردین ۹۹ به پایان می‌رسد به مدت یک ماه یا ۲۰۰۰ کیلومتر تمدید خواهد شد و این دسته از مشتریان محترم هیچ دغدغه ای بابت اتمام گارانتی خود نداشته باشند.

 

حیدری منش


وی همچنین با اشاره به شکستن رکورد فروش قطعات یدکی در سال جاری، گفت: با تلاش همکاران سایپایدک و تحت راهبری مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، فروش قطعات یدکی از مرز ۱۰ هزار میلیارد ریال عبور کرد و به این ترتیب سهم سایپایدک از بازار قطعات یدکی افزایش یافت.

وی افزود: این موفقیت بیانگر عزم راسخ کارکنان سایپایدک برای تامین و توزیع قطعات با کیفیت و استاندارد با هدف افزایش رضایت مشتریان است.

مدیرعامل سایپایدک از مردم خواست برای تامین قطعات یدکی حتما به نمایندگی ها و یا عاملیت های مجاز فروش قطعه مراجعه کنند و از نصب قطعات تقلبی بر روی خودروی خود به شدت پرهیز کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!