جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۵۴ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
معافیت غرفه‌داران فرودگاه امام از پرداخت اجاره فروردین ۹۹
۱۳:۵۴ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اجاره خودرو

معافیت غرفه‌داران فرودگاه امام از پرداخت اجاره فروردین ۹۹

پرشین خودرو: رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از بخشودگی اجاره بهای فروردین ماه غرفه داران ترمینال‌های مسافری فرودگاه امام (ره) خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد مهدی کربلایی اظهار داشت: شهر فرودگاهی از نخستین ارگان‌هایی بود که برای مقابله با بیماری کرونا وارد عمل شد و در همین راستا ستاد مقابله با کرونا با حضور همه نهادهای نظامی و انتظامی و ارگان‌های مستقر در این مجموعه تشکیل شد.

وی ادامه داد: هم اکنون به صورت مداوم عملیات ضدعفونی ترمینال مسافری شماره یک، ساختمان‌ها و اماکن اداری، سرویس‌های ایاب و ذهاب کارکنان و ناوگان تاکسیرانی شهر فرودگاهی صورت می‌گیرد و محوطه‌های این مجموعه نیز با همکاری یگان حفاظت هواپیمایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضدعفونی می‌شوند.

 

فرودگاه

 

رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: غربالگری مسافران ورودی و خروجی و همچنین کارکنان نیز از نظر علائم ابتلاء به کرونا ویروس جدید توسط پایگاه مراقبت بهداشت مرزی و اورژانس مستقر در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انجام می‌شود.

کربلایی بیان داشت: علاوه بر این موارد، مشکلات اقتصادی ایجاد شده ناشی از کاهش پروازها به دلیل مقابله با گسترش شیوع بیماری کرونا برای غرفه داران ترمینال‌های مسافری فرودگاه امام (ره) در هیئت تشخیص شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بررسی شد و به پیشنهاد معاونت امور اقتصادی و سرمایه گذاری این مجموعه، اجاره بهای فروردین ماه غرفه داران مورد بخشودگی قرار گرفت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!