پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۴ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اعلام نحوه خدمت‌رسانی شرکت واحد در نوروز ۹۹
۱۶:۴۴ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اجاره خودرو

اعلام نحوه خدمت‌رسانی شرکت واحد در نوروز ۹۹

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تشریح خدمات‌رسانی این شرکت در نوروز ۹۹ با اعلام اینکه ناوگان اتوبوسرانی تهران در طول تعطیلات نوروز خدمات رسانی می‌کند، گفت: اتوبوس‌های ما حتی لحظه تحویل سال هم فعال خواهند بود.

به گزارش پرشین خودرو، مهندس محمود ترفع با اعلام اینکه ۵۰۰۰ دستگاه اتوبوس ناوگان اتوبوسرانی آماده خدمات رسانی به شهروندان هستند، افزود: اصولاً حمل ونقل عمومی تابع تقاضاست و در شرکت واحد نیز بر اساس میزان تقاضای موجود، اتوبوس به خطوط اعزام می کنیم.

وی با اشاره به اینکه عملیات ضد عفونی کردن ناوگان اتوبوسرانی تهران در ایام عید نیز به صورت دقیق و کامل انجام می شود اظهار کرد: کار ضدعفونی شبانه روزی اتوبوس‌های تهران به منظور حفظ بهداشت و حمل ونقل ایمن، در تعطیلات نوروز نیز انجام می شود.

 

اتوبوس

 

ترفع با بیان اینکه شهر تهران، امسال پر جمعیت‌ترین نوروز خود را تجربه می‌کند اما در عین حال با توجه به اینکه مردم در خانه‌های خود می مانند با نگاهی دیگر، پیش بینی می‌شود خیابان‌های تهران کم ترددترین نوروز این کلانشهر را تجربه کنند، تصریح کرد: برای جابه جایی مسافران به هر تعداد آمادگی داریم اما امیدوارم مسافران ناوگان اتوبوسرانی با توجه به شرایط موجود به حداقل برسد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان با تاکید بر اینکه همکاران و رانندگان خدوم این شرکت ۳۶۵ روز در کنار مردم و در خدمت مسافران بودند، خاطر نشان کرد: ناوگان اتوبوسرانی تهران با وجود همه کمبودهای موجود تمام تلاش خود را به عمل آورد و تمامی توان خود را در جهت خدمت رسانی به شهروندان به کار گرفت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!