پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
امدادرسانی به 14 شرکت خودرویی داخلی و خارجی
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/مجری خدمات امدادخودرو بخش خصوصی کشور خبر داد:

امدادرسانی به 14 شرکت خودرویی داخلی و خارجی

پرشین خودرو: شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان به 14 شرکت خودروسازی داخلی و خارجی خدمات امدادی ارائه می کند.

مهدی حکیمیان مدیرعامل شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان، در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو و با اعلام این خبر گفت: این شرکت با تشویق مردم برای پیوستن به پویش " در خانه بمانیم "، همچون سال های گذشته در تعطیلات نوروز نسبت به ارائه خدمات امدادی اقدام خواهد کرد.

به گفته وی، طرح امداد و خدمات امداد خودرو رفاه ایرانیان از 25 اسفندماه جاری در سراسر کشور آغاز شده است و تا 18 فروردین ماه 1399 به منظور امدادرسانی به دارندگان خودروهای شرکت های داخلی و خارجی ادامه خواهد داشت.

 

امداد خودرو رفاه

 


حکیمیان با بیان اینکه " کرونا را شکست می دهیم "، اضافه کرد: دارندگان تمام خودروهای داخلی و خارجی و بالاخص خودروهایی با برندهای جک، لیفان، ام.وی.ام، چری، بی.وای.دی، کیا، هیوندای، رنو، تویوتا، لکسوس، نیسان، ولوو، کوپا، جیلی، میتسوبیشی و دی.اس می توانند نبست به دریافت خدمات امدادی از امداد خودرو رفاه ایرانیان اقدام کنند.

مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان از حضور امدادگران و ناوگان امدادی این شرکت در مسیرها و جاده های پرتردد درون و برون شهری سراسر کشور خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه به دارندگان تمام خودروهای داخلی و خارجی خدمات امدادی ارائه می شود، متذکر شد: 14 شرکت کرمان موتور، مدیران خودرو، کارمانیا، آسان موتور، اطلس خودرو، جهان نوین آریا، افراموتور، شهر خودرو، جیلیران، آرین موتور پویا، آرین موتور تابان، آریتا و پاکرو به منظور دریافت خدمات امدادی با امداد خودرو رفاه ایرانیان قرارداد همکاری دارند.

براساس این گزارش، مرکز پیام شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان با شماره تماس 64026 – 021 آماده پاسخگویی به امدادخواهان خواهد بود.

یادآور می شود که طرح امداد و خدمات شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان تا 18 فروردین ماه 1399 در سراسر جاده های کشور اجرا خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!