شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۴:۰۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
ذخیره بنزین کارت سوخت به سال 99 منتقل می شود؟
۰۴:۰۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ذخیره بنزین کارت سوخت به سال 99 منتقل می شود؟

پرشین خودرو: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: سهمیه سوخت خودروهای شخصی تا ۶ ماه و تا سقف ۳۶۰ لیتر قابل ذخیره است و مردم در این باره هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

به گزارش پرشین خودرو، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه "سهمیه سوخت خودروهای شخصی تا 6 ماه و تا سقف 360 لیتر قابل ذخیره است و مردم در این باره هیچ گونه نگرانی نداشته باشند"، اظهار داشت: سقف در نظر گرفته شده محدود به سال 98 نبوده و سهمیه‌های ذخیره‌شده در کارت‌های سوخت قابل انتقال و استفاده در سال 99 نیز خواهد بود.

وی افزود: با توجه به شرایط پیش آمده و شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم خودداری از ترددهای غیرضروری بین‌شهری و درون‌شهری، در صورت اتخاذ تصمیم‌های جدید این امکان وجود دارد که سقف ذخیره‌سازی در کارت‌های سوخت شخصی افزایش یابد.

 وی با اشاره با اینکه سقف ذخیره‌سازی سوخت در کارت‌های هوشمند 6 ماه (معادل 360 لیتر) است، درباره نحوه ذخیره‌سازی سهمیه سوخت در کارت‌های هوشمند گفت: برای مثال اگر شخصی از زمان آغاز سهمیه‌بندی بنزین، مقدار 240 لیتر سهمیه سوخت در کارت خود ذخیره داشته باشد، با اضافه شدن 60 لیتر سهمیه فروردین ماه، سهم ذخیره او به 300 لیتر افزایش می‌یابد.

کاهی افزود: 60 لیتر سهمیه بنزین خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها رأس ساعت صفر یکم فروردین‌ماه در کارت‌های هوشمند شخصی واریز خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: در صورت عادی شدن شرایط و تصمیم‌گیری در این باره از سوی مسئولان، سهمیه بنزین نوروزی هموطنان در ماه‌های آینده به کارت سوخت شخصی مالکان واریز شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!