شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
تولید بیش از 1.000.000 دسته سیم در کروز
۱۲:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تولید بیش از 1.000.000 دسته سیم در کروز

پرشین خودرو: شرکت صنایع تولیدی کروز در سال گذشته روزانه بیش از 3000 دسته سیم برای برآورده کردن تعهدات خود به خودروسازان تولید کرد.

به گزارش پرشین خودرو، کروز از سال ها قبل در مجموعه خود دسته سیم تولید می کند و به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین تولید کننده این محصول در کشور به شمار می رود.

کروز از همان ابتدای کار همه قطعات مربوط به ساخت دسته سیم را بومی سازی کرده است. نقش اصلی دسته سیم تامین و انتقال برق جهت عملکرد اجزای الکتریکی در خودرو است و از اجزای متفاوتی مانند کانکتور، ترمینال، فیوزباکس، گرومت، سیم، پی وی سی (انواع روکش) و... تشکیل شده که به دلیل استفاده از قطعات فراوان در دسته سیم، ساخت این محصول دشوار است. روکش های مورد استفاده در دسته سیم های کروز، سیم را تا دمای بیش از 150 درجه ساتی گراد از گرمای موجود در خودرو و به ویژه موتور محافظت می کند.

 کروز در حال حاضر تامین کننده اصلی نیاز خودروسازان به دسته سیم است و برای خودروهایی مانند پراید، تیبا، کوییک، ساینا، 206،207، رانا، دنا، کارا، B30 و... این قطعه را تولید می کند.

کروز در سال گذشته توانست بیش از یک میلیون دسته سیم تولید و نیاز خودروسازان به این محصول را تامین کند.

علاوه بر آن کروز مطابق با کسب استانداردهای مورد نیاز خودروهای سواری، تغییراتی در دسته سیم های تولیدی خود جهت بروزرسانی آن ها ایجاد کرد، برای مثال دسته سیم مربوط به خودروهای ساینا و کوییک از خانواده سایپا برای پاس کردن استانداردهای 85 گانه و همچنین دسته سیم مربوط به خودروهایی مانند پراید، تیبا، کوییک و... از نظر ارتقاء آپشنی در سال گذشته تغییراتی یافت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
دسته سیمکروز
نظر بینندگان
!
!
!