جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
ثبت 4.000.000 تماس با مرکز تماس ایران خودرو
۱۲:۳۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
اجاره خودرو
مدیرعامل امداد خودرو ایران خبر داد:

ثبت 4.000.000 تماس با مرکز تماس ایران خودرو

پرشین خودرو: مدیرعامل امداد خودرو ایران گفت: بیش از چهار میلیون تماس با مرکز تماس ایران خودرو در سال 1398 برقرار شده است.

به گزارش پرشین خودرو، شهرام‌ صالحی، با اعلام این خبر گفت: مرکز تماس ایران خودرو در حوزه های مختلف کاری با بیش از ۳۰۰ کارشناس در سه شیفت و ۲۴ ساعته در حال خدمت رسانی به مشتریان این خودروسازی است.

مدیرعامل امداد خودرو ایران تاکید کرد: این شرکت به منظور خدمت رسانی بهداشتی و مطمئن به مشتریان و رفع نگرانی آنان‌، ناوگان امداد رسانی خود را به اقلام بهداشتی مجهز کرده است.

صالحی تصریح کرد: به منظور حفظ و ارتقای سلامت کارکنان مرکز تماس ایران خودرو در مقابله با شیوع ویروس کرونا، فعالیت برخی از پرسنل این مرکز به صورت دور کاری انجام می شود.

 

بازدید از خودروهای امداد


مدیرعامل امداد خودرو ایران در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به فراهم بودن زیر ساخت های لازم در مرکز تماس ایران خودرو و با دور کاری برخی از کارشناسان، هیچ گونه خللی به خدمت رسانی به مشتریان وارد نشده است.

دارندگان محصولات ایران در صورت نیاز به دریافت خدمات می‌توانند با مرکز پاسخگویی ایران‌خودرو به شماره 096440 تماس حاصل و یا از طریق اپلیکیشن ایساکو درخواست دریافت خدمات ثبت کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!