پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۳ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
 آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور
۱۲:۳۳ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور

پرشین خودرو: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ نادر رحمانی در این باره اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش های دریافتی هم اکنون شاهد بارش برف در اکثر محور های استان های اصفهان و همدان، محور الیگودرز-اصفهان استان لرستان، محور رحیم آباد-اشکورات استان گیلان، محور شاهرود-آزادشهر و ارتفاعات محور هراز مشاهده می شود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از وقوع کولاک در محورهای شهمیرزاد-کیاسر، سمنان-دامغان گردنه آهوان نیز خبر داد و افزود: همچنین شاهد بارش باران در اکثر محور های استان های لرستان، قم، گیلان، مازندران، سمنان، خراسان رضوی، شمال استان فارس و محورهای طبس-یزد،طبس-دیهوک استان خراسان جنوبی هستیم.

 رحمانی بااشاره به انسداد محور طبس-تپه طاق در استان خراسان جنوبی اشاره کرد و افزود: این محور از ساعت ١٠:٣٠ دقیقه روز جاری به علت بارش شدید باران و وقوع سیلاب مسدود شده است. تلاش ها برای بازگشایی این محور ادامه دارد.

وی ادامه داد: از ساعت 10 صبح امروز محور هراز که در ساعت 40 دقیقه بامداد روز جاری به علت بارش برف و کولاک مسدود شده بود بازگشایی شد؛ همچنین محور:کیاسر-سمنان در استان مازندران که از ساعت 8:20 روز جاری به علت بارش برف و کولاک مسدود در ساعت 10 صبح بازگشایی شد.

وی تاکید کرد: در ساعت 10:30 صبح امروز نیز محور طبس-تپه طاق در استان خراسان جنوبی به علت بارش شدید باران و وقوع سیلاب مسدود شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!