پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
ترسیم راهبردهای كلان ایران خودرو برای تحقق جهش تولید
۱۳:۴۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
اجاره خودرو

ترسیم راهبردهای كلان ایران خودرو برای تحقق جهش تولید

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو راهبردهای كلان خود را برای تحقق شعار جهش تولید، برمبنای جهاد در تامین،‌ همت در تولید و شتاب در تحویل ترسیم كرد.

به گزارش پرشین خودرو، این گروه صنعتی در تاسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نخستین سخنان سال 1399، اهتمام خود را به کار خواهد بست تا گام‌های موثری در تحقق شعار سال، «جهش تولید» برداشته شود.


گروه صنعتی ایران خودرو وظیفه خود می‌داند در تبعیت از سیاست‌های کلی حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی، در سایه حمایت‌ها و رهنمودهای دولتی و همچنین با اتکال به توان مهندسی و ظرفیت دانشی و تولیدی خود، در آنچه مسئولیت بخش تولید و صنعت است، پیشگام بوده و اقدام کند.


برنامه‌های این گروه صنعتی برای عملیاتی شدن راهبرد جهاد در تامین در راستای تحقق جهش تولید شامل تامین نقدینگی و ارز مورد نیاز، تامین مواد اولیه، قطعات و مجموعه‌ها با كیفیت مناسب در زمان بندی مشخص (تولید بدون كسری) و به قیمت عادلانه، تامین خدمات پس از فروش متناسب با نیاز مشتری و اعلام و درخواست سیاست‌ها،‌ مقرارات و قوانین پشتیبان تولید است.

 

ایران خودرو


ارتقای بهروری در تمامی زمینه‌ها شامل منابع انسانی، سرمایه، انرژی، تحقق برنامه‌های تولید، تحقق برنامه های طراحی و توسعه محصولات و ارتقای كیفی محصولات تولید شده، از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی راهبرد همت در تولید خواهد بود.


گروه صنعتی ایران خودرو برای تحقق شعار جهش تولید، برنامه هایی درحوزه شتاب در تحویل نیز تدارك دیده است كه از جمله می‌توان به جهش در صادرات، تحریك تقاضا، كاهش ماندگاری خودروها،‌ تحویل تعهدات معوقه طی سه ماهه اول سال جاری و تسریع در فرآیند لجستیک، اشاره كرد.


این گروه صنعتی همچنین در تلاش است، با استفاده از تمام ظرفیت‌های علمی، نخبگان جامعه، شركت‌های دانش بنیان و قطعه سازان، تولید خودرو با نشان ایرانی را در سال جهش تولید توسعه دهد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!