چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
مسافران برای بازگشت باید از کمربندی‌ها عبور کنند
۱۳:۵۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
گرندکس
درخواست پلیس راهور از مسافران؛

مسافران برای بازگشت باید از کمربندی‌ها عبور کنند

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه راهنمایی و رانندگی گفت: مسافران برای بازگشت به شهرهای خود نمی‌توانند از داخل شهرهای در طول مسیر عبور کنند و باید از راه‌های کمربندی و کنارگذرگاه‌ها استفاده کنند تا به محل سکونت خود برسند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، سردار تیمور حسینی با اشاره به اعمال محدودیتهای جدید تردد، در این رابطه اظهار کرد: در تمام خروجی‌های استانها محدودیتهایی را برای تردد اعمال کردیم.

رئیس پلیس راه راهنمایی و رانندگی ادامه داد: هموطنان عزیزی که در منازل خود هستند به هیچ عنوان برنامه‌ریزی برای سفر نداشته باشند زیرا اجازه خروج از استان به آنها داده نمی‌شود.

وی تصریح کرد: افرادی هستند که به‌طور مثال اکنون به‌سمت تهران در حال حرکتند، به این افراد در صورتی که ساکن تهران باشند، اجازه عبور داده می‌شود و اگر ساکن تهران نباشند اما قصد عزیمت به استانهایی را داشته باشند که مستلزم عبور از تهران است، بدون اجازه تردد در داخل شهر تهران و با اخذ تذکر، می‌توانند به‌سمت شهر خود بروند البته نباید ورودی به داخل شهرهای در طول مسیر داشته باشند.

 این مقام پلیس راهور افزود: البته این افراد باید از راه‌های کمربندی و کنارگذرگاه‌ها استفاده کنند تا به محل سکونت خود برسند.

حسینی خاطرنشان کرد: تعداد زیادی در شهر کرج یا اطراف تهران ساکن هستند و به‌واسطه کار بین شهر تهران و محل سکونت خود تردد دارند به‌دلیل موقعیت خاص تهران و البرز، محدودیت تردد بین این دو استان اعمال نمی‌شود.

رئیس پلیس راه راهور با بیان اینکه ناوگان عمومی بار از استثنائات این طرح است، گفت: کالاهای اساسی و مورد نیاز باید به‌موقع در شهرها جابه‌جا شود.

وی متذکر شد: در مورد ناوگان عمومی حمل‌ونقل مسافر نیز بنابر صلاحدید استانها این حمل‌ونقل صورت می‌گیرد و البته باید به حداقل ممکن برسد و فقط در حد ضرورت انجام شود.

این مقام پلیس راهور درباره ضمانت اجرایی محدودیتهای اعمال‌شده نیز گفت: متخلفان در این طرح، 500 هزار تومان اعمال قانون خواهند شد و خودروی آنها ضمن توقیف، به‌مدت یک ماه در پارکینگ خواهد ماند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!