چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
امروز، تکلیف تعطیلی خودروسازان و قطعه سازان را روشن کنید
۱۲:۱۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
گرندکس
سخنگوی انجمن قطعه سازان:

امروز، تکلیف تعطیلی خودروسازان و قطعه سازان را روشن کنید

پرشین خودرو: سخنگوی انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو خواستار تعیین تکلیف سریع موضوع تعطیلی قطعه سازان و خودروسازان تا اوایل اردیبهشت ماه امسال شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، فرهاد به نیا، با اعلام این خبر گفت: امروز یازدهم فروردین ماه است و تا زمان بازگشایی کارخانجات تولیدکننده قطعات و شرکتهای خودروسازی فقط 5 روز فرصت باقی است و همچنان نمی دانیم که قطعه سازان باید تعطیل کنند یا تولید قطعه برای خودروسازان را آغاز کنند!

به گفته وی، چنانچه تعطیلات این چند روز(روز جمهوری اسلامی، روز طبیعت و جمعه پیش رو) محاسبه شود عملا فرصتی برای تصمیم گیری مسئولان در خصوص تعطیلی خطوط تولید خودروسازان و انتقال آن به بنگاه های تولیدی قطعه سازی میسر نبوده و یا خیلی اندک است.

 

انجمن قطعه سازان


سخنگوی انجمن قطعه سازان ایران اضافه کرد: این انجمن پیگیر پاسخ مسئولان ستاد مبارزه با کرونا در خصوص نامه اخیر این انجمن در خصوص تعطیلی بنگاه های قطعه سازی و خودروسازی است اما متاسفانه هیچ پاسخی تاکنون دریافت نشده است.

به نیا تاکید کرد: خطر عظیم شیوع واگیری همگانی در انتظار بنگاه های تولید قطعات و خودروسازی است و هرگونه مسامحه در این خصوص منجر به وقوع موج بزرگ انتشار کرونا خواهد شد.

وی همچنین از اعضای هیات مدیره انجمن قطعه سازان خواهش کرد تا امروز برای آخرین بار از هر گونه تلاشی برای دستیابی به پاسخ مسئولان در خصوص تعطیلی خطوط تویلد خودروسازان و قطعه سازان تا اوایل اردیبهشت ماه امسال کوتاهی نکنند.

سخنگوی انجمن قطعه سازان در پایان خاطرنشان کرد: بلاتکلیفی در مقابل پرسنل شاغل و سلامتی آنان مهمترین وظیفه تک تک ما در این برهه حساس از تاریخ کشور می باشد و فردا دیر است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!