چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۳ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
جزئیات جدیدترین خواسته قطعه سازان از رئیس جمهوری
۱۲:۵۳ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
اجاره خودرو
3 مشکل اجتناب ناپذیر با شروع به کار صنعت خودرو ایجاد می شود؛

جزئیات جدیدترین خواسته قطعه سازان از رئیس جمهوری

پرشین خودرو: قطعه سازان کشور در نامه ای به رئیس جمهوری نیز درخواست تمدید تعطیلی صنعت خودروسازی کشور تا اول اردیبهشت ماه امسال را مطرح کردند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، اعضای انجمن صنایع همگن قطعه سازان در نامه خود به حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، ضمن تشریح دلایل 5 گانه برای تمدید تعطیلی صنعت خودرو کشور، نسبت به بروز 3 مشکل اساسی با آغاز تولید در قطعه سازان و خودروسازان هشدار دادند.

3 مشکل اجتناب ناپذیر با آغاز دوباره تولید در قطعه سازان و خودروسازان کشور به شرح ذیل اعلام شده است:


1- با توجه به خطرات ناشی از سرایت بیماری کووید-19 در بین شاغلان خانواده بزرگ صنعت خودرو پس از بازگشت از تعطیلات با جمعیتی نزدیک به 700 هزار نفر و پراکندگی جغرافیایی قطعه سازی در 15 استان کشور، خسارت جبران ناپذیر به نیروی انسانی کارآمد و متخصص در این بخش وارد می شود.


2- گسترش ویروس از طریق این کارکنان به خانواده هایشان و جامعه، تلفات و خسارات سنگین و پرهزینه خواهد داشت.


3- در صورت وخامت وضعیت و از کنترل خارج شدن اوضاع، به جای شروع تولید پرتیراژ و پایدار و ان شاله " جهش تولید "، شاهد تولید کم تیراژ و پر خطر و غیر پایدار در صنعت خورو خواهیم بود.

در ادامه نامه هیات رئیسه انجمن صنایع همگن قطعه سازان به حسن روحانی به عنوان رئیس کل ستاد مقابله با کرونا آمده است:


به منظور جلوگیری از آسیب جدی به سرمایه نیروی انسانی صنعت خودروسازی و واحدهای قطعه سازی و با استفاده از تجربه کشورهایی مانند کره جنوبی، امریکا، ایتالیا، ترکیه، چین و ... در تعطیل کردن این صنعت به منظور قطع نمون زنجیره انتقال ویروس، با درخواست این انجمن برای " تمدید تعطیلات تا پایان فروردین ماه موافقت کنید تا با جلوگیری از تشدید این بحران بتوانیم جبران تیراژ تولید در تعطیلات 15 روزه را در ماه های آتی و پس از پایان بحران، با تمام قوا و با تولید مستمر و پایدار جبران کنیم.تصویر نامه مذکور که در خبرگزاری فارس منتشر شده، در ادامه قابل رویت است:

 

نامه قطعه سازان به رئیس جمهوری

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!