پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۸ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
جریمه 440 خودروی متخلف در طرح فاصله‌گذاری
۱۳:۰۸ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
اجاره خودرو

جریمه 440 خودروی متخلف در طرح فاصله‌گذاری

پرشین خودرو: استاندار تهران با اشاره به جریمه ۴۴۰ خودروی متخلف از ابتدای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان تهران تاکنون از پلمپ ۳۹ واحد صنفی متخلف خبر داد.

به زارش پرشین خودرو، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به وضعیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اظهار کرد: این طرح با دقت و با کیفیت در مبادی ورودی و خروجی استان تهران در حال اجرا است تا نقش موثری در توقف چرخه انتقال ویروس کرونا داشته باشد.

وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای این طرح تاکنون 130 هزار و 40 خودرو در مبادی استان تهران بازگشت داده شدند افزود: چهار هزار و 900 خودرو در پایان روز اول و 124 هزار و 500 خودرو در پایان روز دوم و 640 خودرو از دیروز تاکنون برگشت داده شدند.

 استاندار تهران در مورد جریمه خودروهای متخلف عنوان کرد: از ابتدای اجرای طرح تاکنون 440 خودرو متخلف جریمه شدند که روز اول 250 خودرو، روز دوم 60 خودرو و 130 خودرو از دیروز تاکنون برگ جریمه دریافت کردند همچنین تنها در روز دوم 31 خودرو متخلف توقیف شدند و در سایر روزها خودروی توقیفی نداشتیم.

محسنی بندپی در مورد ضرورت بسته بودن اصناف غیرضروری گفت: در راستای اجرای دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی اصناف غیرضروری نیز رصد و پایش انجام شد و بر همین مبنا 39 واحد صنفی متخلف پلمپ شدند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
جریمهخودرو
نظر بینندگان
!
!
!