دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
پیشکسوت قطعه سازی خراسان رضوی درگذشت
۱۳:۲۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
گرندکس

پیشکسوت قطعه سازی خراسان رضوی درگذشت

پرشین خودرو: ایرج یزدانبخش، پدر صنعت خراسان ‌رضوی و بنیانگذار گروه ‌‌پارت‌ لاستیک روز گذشته(13 فروردین) از دنیا رفت.

به گزارش پرشین خودرو، مرحوم یزدانبخش فعالیت خود را در بخش خصوصی و از سال ۱۳۵۹ آغاز کرد و در عمرِ درخشانِ خدمتش، جز به اعتلای نام ایران و عزّت و بزرگیِ پرچم ِ‌سه ‌رنگ‌ اش نیاندیشید و تصویری درخشان از سربازانِ جبهه ‌تولید در سنگرِ مقدّس کار و تلاش از خود برجای گذاشت.

 

با تو می گویم

 

با تو می گویم

ایرج یزدانبخش فقید در سال 1395 کتاب " با تو می گویم " با موضوع مدیریت صنعتی را به رشته تحریر درآورده بود.پیام تسلیت مدیرعامل ایران خودرو به مناسبت درگذشت بنیانگذار پارت پلاستیک


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی ضایعه درگذشت بنیانگذار شرکت پارت لاستیک را به جامعه صنعتی کشور تسلیت گفت.


در پیام فرشاد مقیمی آمده است: ضایعه درگذشت مهندس یزدانبخش، یکی از پیشکسوتان صنعت قطعه‌سازی کشور که عمر خود را صرف خدمت به پیشرفت و اعتلای صنعت قطعه‌سازی کشور کرد، اندوه بار است.


ایشان کارآفرینی با دانش وتجارب ارزنده حاصل از خدمت، از جمله سرمایه های ارزشمند در صنعت خودروسازی و به‌خصوص قطعه‌سازی کشور به شمارمی آمدند.


درگذشت این کارآفرین در سنگر تولید را به جامعه، صنعت کشور و خانواده گرانقدرشان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای روح بزرگ ایشان رحمت واسعه مسالت می کنیم‌.

 

پایگاه خبری پرشین خودرو ضمن عرض تسلیت به خانواده بزرگوار این مرحوم به خصوص فرزندان، از خداوند منان برای آن‌ها صبر و برای آن مرحوم رحمت الهی مسئلت می‌نماید.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!