پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۰۸ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
تولید 1.2 میلیون چراغ توسط کروز در سال 98
۱۵:۰۸ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تولید 1.2 میلیون چراغ توسط کروز در سال 98

پرشین خودرو: کروز در سال گذشته بیش از یک میلیون و 200 هزار چراغ خودرو به بازار عرضه کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت صنایع تولیدی کروز در شرایط تحریم ها و التهابات ارزی سال گذشته توانست با اتکا به دانش و تخصص مهندسان و نخبگان کشور از این چالش عبور کند و میزان تولیدات و کیفیت محصولات خود را ضمن داخلی‌سازی آن ها افزایش دهد که این موضوع منجر به تولید بیش از یک میلیون و 200 هزار چراغ در سال 98 شد.

این محصول از قطعات متعددی تشکیل شده که با داخلی سازی ماشین آلات، جیگها و فیکسچرها توسط بخش تکنولوژی تولید کروز، عوامل اصلی در ساخت چراغ مانند تزریقات پلاستیکی، BMS، دایکست، لاک زنی، پوشش دهی آلومینیوم، مونتاژ، اکثریت مواد پلاستیکی، بردها و ماژول های الکترونیکی، دسته سیم ها و لامپ گیرها، اقلام فلزی و استانداردی و ... نیز بومی سازی شده است.

مواد اولیه مورد استفاده در تولید چراغ های کروز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که با به كارگیری ماشین آلات نوین و پیشرفته کره ای با معیارهای جهانی، سبب افزایش کیفیت این محصول شده است.

 

تولید چراغ خودرو


در تولید چراغ ها تجهیزات با تکنولوژی جدید، های تک و نیمه رباتیک به كار گرفته شده است. سالن تولید این قطعه مجهز به اتاق تمیز با فیلترهای هپا است که توانایی جذب ذرات کوچکتر از 3میکرون را دارد و در آن از کوره های مادون قرمز، ماورای بنفش و ربات های لاک زنی، چسبکاری شش محوره و همچنین تکنولوژی نوین آبکاری در خلا پلاسما استفاده شده که سبب افزایش کیفی و حذف ذرات معلق بر سطح و داخل چراغ ها می شود. بر روی همه ی چراغ ها پس از تولید دو تست کنترل روشنایی نور و نفوذ آب صورت می گیرد و سپس تحویل بازار می شود که نشان دهنده ی کیفیت بالای این محصول است.

کروز در تامین گستره ی عظیمی از چراغ خودروهای داخلی ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو و گروه بهمن نقش بسزایی دارد و یکی از تامین کننده های اصلی نیازهای صنعت خودروسازی کشور در این خصوص است. انواع چراغ های تولیدی این بنگاه اقتصادی در بازه وسیع خودروهای داخلی از قبیل پژو پارس، 206 و 207 صندوقدار و هاچ بک، رانا، سمند، تیبا، ساینا، کوئیک و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

این شرکت پروژه طراحی، ساخت قالب ها و تولید انواع چراغ های مربوطه در خودروهای شاهین، کوییک، شیلر و رانا سال را در دست طراحی و تولید دارد که با کسب استاندارد های نهایی لازم در سال جاری به تولید انبوه خواهند رسید. علاوه بر آن کروز در سال جدید قصد دارد تا همه ی ماژول های LED انواع چراغ های تولیدی خود و تنظیم کننده های سطح چراغ های جلو را بومی سازی کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!