چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
ارسال لیست رانندگان تاکسی برای دریافت تسهیلات به وزارت رفاه
۱۰:۱۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
گرندکس

ارسال لیست رانندگان تاکسی برای دریافت تسهیلات به وزارت رفاه

پرشین خودرو: رئیس اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری تهران گفت: امروز لیست 400 هزار نفره از رانندگان تاکسی برای دریافت تسهیلات یک تا 2 میلیون تومانی امروز به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال شد.

به گزارش پرشین خودرو، مرتضی ضامنی رئیس اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری تهران، در باره حمایت‌های صورت گرفته از رانندگان تاکسی با توجه به شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: هیأت دولت مصوباتی در این خصوص ابلاغ کرده است و فرایند اجرایی این مصوبات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از امروز پیگیری خواهیم کرد.

وی بیان داشت: امروز فهرست 400 هزار نفره رانندگان تاکسی در سراسر کشور به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارائه تسهیلات ارسال می‌شود.

ضامنی افزود: بر اساس مصوبه دولت این رانندگان از یک تا 2 میلیون تومان بر اساس تعداد خانوار تسهیلات دریافت می‌کنند که باز پرداخت آن هم در مدت زمان طولانی است.


رئیس اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری تهران بیان داشت: تعدادی از رانندگان تاکسی نیز که تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند با مذاکرات صورت گرفته با سازمان تأمین اجتماعی باید بیمه بیکاری دریافت کنند که این موضوع نیز پیگیری خواهد شد و اقدامات لازم در این خصوص نیز انجام می‌شود.

 

تاکسی


وی یاد آور شد: اتحادیه تاکسیرانی با سازمان تأمین اجتماعی پیش از شیوع ویروس کرونا، رانندگان تاکسی‌ای که تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پالایش کرده و افرادی که به اشتباه در این لیست قرار گرفته بودند بیمه آنها قطع می‌شود و این افراد باید از محل شغل اصلی خود تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!