شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
طرح ترافیک هفته آینده اجرا می‌شود؟
۱۳:۵۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
اجاره خودرو

طرح ترافیک هفته آینده اجرا می‌شود؟

پرشین خودرو: سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در صورتی که ترافیک تا پایان هفته مشابه روز گذشته باشد، احتمال اجرای طرح ترافیک طی هفته آینده زیاد است.

به گزارش پرشین خودرو، یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، درباره وضعیت ترافیکی پایتخت اظهار داشت: هنوز آمار دقیق تردد خودروها و ترافیک در روز جاری گزارش آن به دست من نرسیده است، ولی روز پیش ترافیک 68 درصد نسبت به مدت مشابه سال پیش کاهش داشت و نسبت به تعطیلات نوروز 42 درصد بیشتر شده بود.

وی افزود: همچنین ترافیک روز گذشته پایتخت نسبت به روزهای پایانی اسفند 21 درصد افزایش یافت.


حجت در پاسخ به این پرسش که آیا طرح ترافیک هفته آینده اجرا می‌شود یا خیر، گفت: موضوع لغو طرح ترافیک در پایتخت مانند تیغ دو لبه است و اجرایی نشدن آن از یک‌طرف سبب می‌شود با استفاده از خودروهای شخصی، فاصله‌گذاری اجتماعی بهتر رعایت شود و از طرف دیگر، چراغ سبزی برای بیرون آمدن از منازل است.

 

طرح ترافیک

 

وی گفت: باید وضعیت ترافیک در هفته جاری را تحلیل کنیم و براساس آن، برای هفته آینده تصمیم‌گیری داشته باشیم که این تصمیم در جلسه شورای ترافیک تهران اتخاذ می‌شود و شهرداری به تنهایی تصمیم‌گیر در این زمینه نیست.

حجت خاطرنشان کرد: در صورتی که ترافیک تا پایان هفته مشابه روز گذشته باشد، احتمال اجرای طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا طی هفته آینده زیاد است.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که چند نفر در حمل و نقل عمومی مبتلا به کرونا شده‌اند، گفت: حدود 100 نفر از کارکنان مترو و رانندگان اتوبوس و تاکسی مبتلا به کرونا شدند و متأسفانه 2 راننده در اتوبوسرانی و 3 راننده در تاکسیرانی جان خود را از دست داده‌اند.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!