جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۴ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
افزایش نرخ کرایه‌ تاکسی فعلا مجاز نیست
۱۶:۳۴ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
گرندکس

افزایش نرخ کرایه‌ تاکسی فعلا مجاز نیست

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با تاکید بر اینکه افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی پیش از طی شدن روال قانونی مجاز نیست، گفت: هنوز ابلاغ رسمی در این زمینه به تاکسیرانی نداشتیم.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران،‌درباره افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی اظهار داشت: درباره نرخ‌های جدید هنوز مصوبه ابلاغی به دست ما در سازمان تاکسیرانی نرسیده است. بنابراین هنوز افزایش قیمتی برای سال 99 نداشته‌ایم.


وی با اشاره به اینکه پس از گران شدن بنزین در سال 98 یازده درصد نرخ کرایه‌ها افزایش یافت که البته با تاخیر اجرایی شد، گفت: از آنجا که ابلاغ رسمی در مورد نرخ‌های جدید کرایه انجام نگرفته قانونا مجاز به افزایش نرخ نیستیم.

 

تاکسی


مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران خاطرنشان کرد: تاکسیران‌ها موظف هستند مبالغ درج شده بر روی برچسب نرخ را از مسافران دریافت کنند و هیچ گونه افزایش نرخی پیش از طی شدن روال قانونی، مجاز نیست.

زهرا نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران اعلام کرد: نرخ‌های کرایه حمل و نقل عمومی امسال 23درصد افزایش می‌یابد و نظر شورای شهر با فرمانداری در این زمینه مشترک است البته مدتی پیش سوء تفاهمی در این زمینه ایجاد شده بود چرا که فرمانداری تصور داشت مبلغی که برای افزایش نرخ سال قبل اضافه شده، با میزان کنونی جمع می‌شود.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!