پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۴ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
نگاهی به قیمت ماکت های BMW در ایران
۱۱:۱۴ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/اسباب بازی گران قیمت بزرگسالان؛

نگاهی به قیمت ماکت های BMW در ایران

پرشین خودرو: دنیای ماکت های خودرو یکی از پر طرفدارترین سرگرمی های بزرگسالان محسوب می شود که البته مثل خیلی از سرگرمی های دیگر نیاز به سرمایه نسبتا زیادی دارد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در این گزارش سراغ یکی از محبوب ترین خودروهای جهان و ایران رفتیم تا ببینیم قیمت ماکت های اصلی آن در بازار ایران چند است.

ماکت های خودرو از کیفیت و کلاس بندی های متفاوتی برخوردار است که در این میان برند سازنده و جزئیات موجود در ماکت از ارکان اصلی تعیین قیمت ماکت به شمار می رود.

در ایران مانند بسیاری دیگر از لوازم لوکس، ماکت های خودرو نیز معمولا به صورت قاچاق و بدون پرداخت هزینه گمرکی وارد می شود که البته این مهم شامل شرکت های مطرح و نامدار نمی شود.

در حوزه ماکت های خودرو، برندهای مختلفی از آسیا و اروپا وجود دارد که هر کدام کلاس و کیفیتی و خاص را تولید می کنند به عنوان مثال برند چینی ویلی (Welly) که اتفاقا در بازار ایران حضور پرنگی دارند یک ماکت ساز آماتور شناخته می شوند یا ماکت های برند اتو آرت که به ماکت هایی با جزئیات زیاد مشهور است و طبعا قیمت بالایی نیز دارد.

در این میان خودروسازان نیز برای مدل های تولیدی خود ماکت هایی را تولید و به بازار عرضه می کنند که در این گزارش برخی از ماکت های مینی و ب ام و را بررسی خواهیم کرد.

 

یک نکته مهم در خصوص قیمت های درج شده وجود دارد. با توجه به نوسانات نرخ ارز و وارداتی بودن این ماکت ها ممکن است قیمت های درج شده با قیمت های قابل خریداری متفاوت باشد!


 

ماکت مینی  قیمت 1.895.000 تومان

 

ماکت مینی

 

 


ب ام و HOMMAGE و BMW ام1 قیمت 2.108.000 تومان
 

 

ماکت ب ام و

 

 


ب ام و ویزیون قیمت 6.220.000 تومان
 

 

ماکت ب ام و ویزیون

 

 


ب ام و csl HOMMAGE قیمت 1.108.000 تومان
 

 

ماکت ب ام و

 

 


ایکس4 قیمت 1.430.000
 

ماکت ب ام و ایکس4

 

 


328 HOMMAGE قیمت 2.108.000
 

 

ماکت ب ام و

 

 


ب ام و 507 قیمت 2.108.000
 

 

ماکت ب ام و 507

 


ب ام و csl 2018 قیمت 2.108.000
 

 

ماکت ب ام و

 

 


ب ام و ام4 کوپه قیمت 1.739.000
 

 

 

خبرنگار: فرشید آقاصفی

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!