یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
ممنوعیت ورود مسافران به گیلان
۱۲:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
اجاره خودرو

ممنوعیت ورود مسافران به گیلان

پرشین خودرو: حضور فعال پلیس در ورودی های استان گیلان برای جلوگیری از ورود مسافران و افراد غیر بومی.

به گزارش پرشین خودرو، سردارعزیزاله ملکی اظهار داشت: برابر مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان گیلان تا پایان فروردین ماه ادامه خواهد داشت

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه از ابتدای سال‌جاری این طرح در استان اجرا شد، افزود: با همراهی و همکاری مردم شریف ایران اسلامی ، شاهد موفقیت های بسیار خوبی در بحث مبارزه با ویروس کرونا بودیم و از همه شهروندان انتظار می رود این همکاری‌ها تا زمان اعلام رسمی مسئولان حوزه بهداشت و درمان ادامه یابد.

سردار ملکی با اشاره به افزایش تردد خوردوها با پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان از ابتدای روز گذشته بیان کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان همچنان با جدیت ادامه خواهد داشت.

 

محدودیت تردد


وی ادامه داد: با حضور فعال پلیس در مبادی رسمی از ورود مسافران به استان گیلان جلوگیری به عمل می آید و در صورت اصرار مسافران یقینا با متخلفان برخورد قاطع و قانونی صورت خواهد گرفت.


این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: همچنین در تمامی شهرستان های استان با خودروهای پلاک غیربومی برخورد می شود و ضمن اعمال جریمه، خودروی متخلفان به پارکینگ منتقل خواهد شد.


فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با بیان اینکه وضعیت استان گیلان همچنان در اضطرار قرار دارد از مسافران خواست با پلیس همکاری لازم را داشته باشند و از سفر به استان تا اطلاعیه‌های بعدی و دفع کامل خطر ابتلاء به ویروس کرونا پرهیز کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
گیلانکروناپلیس
نظر بینندگان
!
!
!