یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به خطوط تاکسی ابلاغ شد
۱۵:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
اجاره خودرو

طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به خطوط تاکسی ابلاغ شد

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران اعلام کرد: رانندگان تاکسی جهت پیشگیری از شیوع کرونا و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی فقط می‌توانند حداکثر دو مسافر در صندلی عقب سوار کنند.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران،  درباره موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی در تاکسی‌های پایتخت اظهار داشت: این موضوع از هفته آخر اسفند سال ۹۸ در سازمان تاکسیرانی مورد توجه قرار گرفته و بر همین اساس این مساله را به تاکسیرانان اعلام کردیم.

وی افزود: رانندگان تاکسی مجاز هستند جهت پیشگیری از کرونا تنها دو مسافر را در صندلی عقب سوار کنند و کرایه تاکسی برای مسافران مشابه قبل در نظر گرفته شده و تغییری نکرده است.

 

تاکسی

 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به اینکه رعایت فاصله گذاری اجتماعی به همه تاکسی‌های خطوط مختلف پایتخت ابلاغ و اعلام شده است ، خاطر نشان کرد: تاکسیران‌ها موظفند مبالغ درج شده بر روی برچسب نرخ را از مسافران بگیرند و هیچگونه افزایش نرخی پیش از طی شدن روال قانونی مجاز نیست.


قنادان بیان داشت: همچنین از طریق لینکی که به تاکسیرانان پایتخت اعلام کرده‌ایم در حال شناسایی دقیق آمار مبتلایان به کرونا در میان رانندگان تاکسی هستیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!